Türünün tek örneği Patek Philippe Grandmaster Chime Ref. 6300A, dünyanın en pahalı saati rekorunu kırdı. Cumartesi günü rekor kırarak 31 milyon İsviçre Frangı (yaklaşık 31 milyon $) karşılığında satıldı.

Saat, cumartesi günü, lüks markaların en değerli eşyalarının özel baskılarını bağışladığı bir yardım müzayedesinde açık artırmaya açıldı.

Forbes, Grandmaster Chime referansı 6300A-010 modelinin Only Watch için özel olarak yapıldığını ve paslanmaz çelikten inşa edilecek tek yineleme olduğunu bildirdi. Aşağıda bir göz atın.

Dünyanın en pahalı saati, oyulmuş bir 18 ayar pembe altın kasa içinde kaplanmış, çift yüzlü tersine çevrilebilir saat, sürekli bir takvim, bir dakika tekrarlayıcı, bir ikinci zaman dilimi, bir artık yıl döngüsü ve ezoterik çan mekanizmalarına sahiptir.

Dört karmaşık katmandan oluşan ve 1.366 parçadan oluşan tasarım son derece karmaşık. 214 kasa bileşeniyle, markanın bugüne kadar ürettiği en karmaşık kol saati.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Saly’s Tiny House Sunrise şehirden kaçmak isteyenler için!

Şehirden çok mu sıkıldın? Al Tiny House’unu nerede yaşamak istiyorsan orada yaşa!

Adam Lister, Michael Jordan Baskı Serisi’ni satışa çıkardı

Michael Jordan’ın mirasına saygı duruşu.

Erikli’den ilk özel tasarım projesi: Erikli x Sudi Etuz

Erikli, SUDİ ETUZ markasının yılın yükselen tasarımcısı Şansım Adalı’nın tasarladığı şişelerle moda ile yaşamın kaynağı olan suyu buluşturuyor.

Swarovski laboratuvar üretimi renkli elmaslar koleksiyonunu duyurdu

Dünyanın en nadir taşlarına daha ucuz bir opsiyon olacak.