Tüm zamanların en iyi NBA oyuncularından biri olmasının ötesinde, LeBron James aynı zamanda hevesli bir şarap uzmanı olarak da tanınıyor ve bu yılın başlarında neredeyse her gece şarap ya da tekila içtiğini ortaya koyuyor. Geçmişte RIMOWA ile çalışmış olan LeBron, hem şarap şişelerini hem de kadeh takımı tutan lüks bavul uzmanının ikonik modelinden ilham aldı. Bu ilham, çok şişeli bir taşıma çantası fikrini doğurdu. RIMOWA ekibiyle yapılan görüşmenin ardından Twelve Bottle Case modelinin üretimine başlandı.

Bitmiş kasası, parlak yüzeyler ve siyah deri kulp ile RIMOWA’nın imzası olan anodize oluklu alüminyum ile kaplanmıştır. İç kısımdaki kesikler ve özel yapım minderler, kasanın kırmızı şaraptan şampanyaya kadar çeşitli şişe tiplerini saklamasına izin veriyor. İç mekanlar ayrıca mikrofiber malzemelerle kaplanmıştır ve TSA onaylı kilitler, uçak yolculuğu sırasında rahatlamanızı sağlayacak.

RIMOWA Twelve Bottle Wine Case, 9.900 dolar fiyat etiketi ile satılmak üzere önümüzdeki aylarda satışa sunulacaktır. Şarapların piyasaya sürülmesinin kutlanmasında Wine Access tarafından özel bir şarap koleksiyonu seçilmiştir. Daha fazla ayrıntı burada bulunabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Breaking Bad Monopoly ile “en tepeye” ulaşabilecek misiniz?

Ünlü dizinin uyumlu Monopoly versiyonu en tepeye ulaşmanızı sağlayacak.

Arsenal resmi kıyafet ortağı Los Angeles markası 424 oldu

Hector Bellerin’in yakın dostu Guillermo Andrade’nin ortağı olduğu 424 erkek ve kadın takımlarının kıyafetlerini üretecek.

Supreme x Barbour Spring 2020 Kapsül Koleksiyonu

Islak havanın sıcaklığını geri getiriyor.

Dior x Jordan iş birliğinin heyecanla beklenen Air Jordan 1 High OG modeli duyuruldu

Nisan 2020’de sadece Dior mağazalarında satışa çıkacak.