HAY ile yaptığı işbirliğinin ardından Herman Miller, Logitech’in Logitech G oyun bölümü ile yeni bir performans oyuncu koltuğu üzerinde ortaklığını sürdürüyor. Yeni Vantum oyuncu koltuğu, oyuncular için özel olarak tasarlanmış çok yönlülük ve uyarlanabilirlik etrafında toplanmış. Kapsamlı araştırma ve geliştirme, fikir ve revizyon yoluyla, iki dev marka Vantum’u oyunculara çeşitli oyun modları için doğru düzeyde destek sağlamak için geliştirdi.

Herman Miller Gaming Genel Müdürü Jon Campbell, “Performans odaklı bir marka olarak nihai hedefimiz, sorunları çözen, sonuçlar veren ve oyunun her seviyesinde anlamlı bir değişime olanak tanıyan düşünceli çözümler ve araştırmalar yoluyla her oyuncunun potansiyelini ortaya çıkarmaktır” diyor. “Vantum Oyuncu Koltuğu, topluluğun ortaklığımızdan daha fazlasını istemesine verdiğimiz cevap. Orijinal Embody Oyuncu koltuğu ile aynı gelişmiş ergonomi, rakipsiz kalite ve çekicilik vaadini sunuyor – ancak şimdi daha fazla renk seçeneği ve daha erişilebilir bir fiyat ile.”

“Son 3 yılda Logitech G ve Herman Miller, oyunculara yüksek performanslı, ergonomik mobilya çözümleri sunma konusunda ortak bir vizyonla ortak oldular. Logitech G Pazarlama Ortaklıkları Başkanı Aron Drayer, bu dönüm noktası lansmanıyla evrimimizin bir sonraki aşamasına geçmekten heyecan duyuyoruz, yaratıcılığımızı ve uzmanlığımızı ilerletmek için oyun topluluğuna Vantum’u sunmaktan daha heyecanlı olamazdık.”

Logitech G x Herman Miller Vantum Oyuncu Koltuğu, artırılmış konfor, konsantrasyon ve dayanıklılık ile ileriye dönük aktif bir oyun duruşunu destekler. Tasarım proaktif olarak kullanıcıları uyarlanmış bir koltuk minderi, PostureFit ve eğim ayarlarıyla tamamlanan aktif/dik bir konuma yerleştirir. Ayarlanabilir yapı, alt sırt için destek sunar ve eğilmeyi ve yorgunluğu önleyen uygun bir pozisyon için pelvisi güçlendirir. Yüzde 100 tüketici sonrası geri dönüştürülmüş tekstil ve döküm alüminyum ile birleştirilmiş esnek yastık ve özel süspansiyon malzemesi, her duruş için konfor ve destek sağlar. Diğer ayrıntılar arasında, boyun üzerinde doğrudan baskı olmaksızın başın ve omurganın tabanını destekleyen bir koltuk başlığı ve basınç oluşumunu azaltmak için bir göğüs destek pedi yer alır.

Amerika’da 995 dolar fiyatla satışa sunulan Vantum oyuncu koltuğu, 12 yıl garantili Herman Miller aracılığıyla “Polar”, “Flare” ve “Obsidian” renkleri ile çıkış yaptı. Türkiye’de ise satışa çıkıp çıkmayacağı henüz belli değil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Saly’s Tiny House Sunrise şehirden kaçmak isteyenler için!

Şehirden çok mu sıkıldın? Al Tiny House’unu nerede yaşamak istiyorsan orada yaşa!

Adam Lister, Michael Jordan Baskı Serisi’ni satışa çıkardı

Michael Jordan’ın mirasına saygı duruşu.

Erikli’den ilk özel tasarım projesi: Erikli x Sudi Etuz

Erikli, SUDİ ETUZ markasının yılın yükselen tasarımcısı Şansım Adalı’nın tasarladığı şişelerle moda ile yaşamın kaynağı olan suyu buluşturuyor.

Swarovski laboratuvar üretimi renkli elmaslar koleksiyonunu duyurdu

Dünyanın en nadir taşlarına daha ucuz bir opsiyon olacak.