40 yıl önceki piyasaya çıkışından sonra New Balance 990 çeşitli görünümler gördü. Sneaker ilk olarak 1998’de güncellendi ve en son 2019’da v5 versiyonuna yükseltildi. Şimdi, New Balance nihayet yeni v6’yı sunacak gibi görünüyor, zaten tease edilmiş olan “Grey” renk seçeneği raflara doğru yola çıkıyor.

Tarzın başarısı ile çalışan v6, oldukça büyük taban birimi ile görünümü birden fazla yönden yükseltiyor gibi görünüyor. Tipik New Balance geleneğinde, üst kısmı, baştan sona çeşitli gri tonlarını tercih eden birinci sınıf tüylü süet yüzeylere sahip bir file tabanla eşleşiyor. V6, dil üzerinde kırmızıyla işaretlendiğinden çeşitli marka öğeleri dağılmıştır. Taban ünitesine daha yakından bakıldığında ABZORB yastıklama, FuelCell ve ENCAP teknolojisini tabandaki kauçuk dış tabanla birleştirir.

New Balance‘dan resmi bir yayın duyurusu beklerken, New Balance 990v6 “Grey” ve beraberindeki renk seçeneklerinin önümüzdeki aylarda New Balance ve seçili perakendecilerde 195 dolar fiyat etiketi ile piyasaya sürülmesini bekliyoruz. Türkiye için ise güncellemeleri bildireceğiz.

En iyi New Balance Sneaker’ları satın almak için buraya tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dior x Jordan iş birliğinin heyecanla beklenen Air Jordan 1 High OG modeli duyuruldu

Nisan 2020’de sadece Dior mağazalarında satışa çıkacak.

Kawhi Leonard’ın ilk imza ayakkabısı tanıtıldı: New Balance “KAWHI”

Kısaca “KAWHI” ismi verilmiş.

Kevin Durant’in yeni ayakkabısı Nike Zoom KD 13 tanıtıldı

Bir Nike Basketball ayakkabısındaki en güçlü Nike Zoom Air teknolojilerine sahip model.

Dior x Jordan “Air Dior” Kapsül Koleksiyonu ortaya çıktı

Koleksiyonu modelleyen isim ise Travis Scott oldu.