Bu hafta, Supreme x RIMOWA, 2019 sonbaharı için ikinci özel üretim bavullarını piyasaya sürecek. Bu, iş birliğinin yüksek baskıda Supreme logosuyla birlikte siyah ve kırmızı renkte tanınan 2018 koleksiyonundan sonra geliyor.

Supreme için üretilmiş olan valizler, daha önce lakabı “Topas” olan varyasyonları yerine RIMOWA’nın LVMH elden geçirilmiş “Check-In L” ve “Cabin Plus” boyutlarında geliyor. Gümüş alüminyum gövdeler, siyah kontrastlı bir kaplamayla kaplanmıştır, beyaza zıtlık içinde Supreme’nin Sonbahar/Kış 2016 koleksiyonuna bir gönderme olan örümcek ağı desenini yansıtır ve bu sefer sırtında daha küçük bir basıma sahip ince bir Supreme logosu bulunur. Valizlerin içi Supreme monogram baskıya sahip viskon jakarlı kumaşla kaplıyken, dışarısı RIMOWA’nın her zamanki kilit oyuncularına sahip: Multiwheel® sistem tekerlekleri, TSA şifreli kilitler ve iki dahili Flex-Divider sistemi. Jetsetter ürününü sığdırmak için her bir ürünle birlikte ortak markalı deri bagaj etiketi gelir.

Supreme x RIMOWA Sonbahar 2019, 14 Kasım’da Supreme mağazalarında ve online mağazada satışa çıkacak.

Bir yanıt yazın
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Arsenal resmi kıyafet ortağı Los Angeles markası 424 oldu

Hector Bellerin’in yakın dostu Guillermo Andrade’nin ortağı olduğu 424 erkek ve kadın takımlarının kıyafetlerini üretecek.

Supreme x Barbour Spring 2020 Kapsül Koleksiyonu

Islak havanın sıcaklığını geri getiriyor.

Dior x Jordan iş birliğinin heyecanla beklenen Air Jordan 1 High OG modeli duyuruldu

Nisan 2020’de sadece Dior mağazalarında satışa çıkacak.

Automobili Lamborghini x Supreme koleksiyonu ortaya çıktı

Ceket, tişört, tulum, hokey forması, bere ve daha fazla parça Lamborghini’nin meşhur boğa logosu ile kaplanmış.