Herkes Michael Jordan‘ın yeni Netflix belgeseli The Last Dance‘e bağlanmışken, taraftarlar ve seyirciler sporcunun üstün basketbol mirasından ilham aldı. Adam Lister, “GOAT”a saygı göstermek için eserler yaratan sanatçılar arasında yerini aldı ve NBA efsanesini onurlandırmak için üç sınırlı sayıda Michael Jordan baskı serisini çıkardı.

Adam Lister Michael Jordan MJ DUNK

Lister’ın seti, 20 cm x 25 cm boyutunda olan ve imza geometrik estetiği kullanılarak oluşturulan üç yeni resim içeriyor. Mat yüzeyli 300 g / m2 sıcak pres kağıdından üretilen parçalar, yıllar boyunca Jordan’ın markasıyla eş anlamlı hale gelen en ikonik görüntülerin bazılarını tasvir ediyor.

Eserlerin isimlerinden anlaşılacağı üzere; MJ DUNK isimli görselde eski Chicago Bulls yıldızını havada çemberde smaç basmaya hazırlanırken havada süzülürken görüyoruz. MJ SHOT, şut atmaya hazırlanırken basketbolcunun öne bakan bir portresine sahipken, MJ AIR 1 sporcunun ünlü Air Jordan 1 spor ayakkabılarını öne çıkarır.

Adam Lister Michael Jordan Baskı Serisi’ndeki her baskı 50 baskı ile sınırlıdır ve sanatçı tarafından imzalanmış, tarih atılmış ve numaralandırılmıştır. Eserlerin her biri 100 ABD Doları olarak fiyatlandırılıyor ve Adam Lister Galerisi’nde satışa hazır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Saly’s Tiny House Sunrise şehirden kaçmak isteyenler için!

Şehirden çok mu sıkıldın? Al Tiny House’unu nerede yaşamak istiyorsan orada yaşa!

Swarovski laboratuvar üretimi renkli elmaslar koleksiyonunu duyurdu

Dünyanın en nadir taşlarına daha ucuz bir opsiyon olacak.

Dominic Toretto’nun 1970 Dodge Charger R/T arabası LEGO seti oldu

“10 saniye veya daha azında, özgürüm!”

Bentley 6’sı 1 arada Stroller Trike: Bebek arabasından üç tekerlekli bisiklete

Bebeğiniz 6 aylıktan 4 yaşına kadar kullanabilecek.