Virgin Galactic, özel astronotları için dünyanın ilk üniformalarını tanıttı. Under Armour, Virgin Galactic uzay uçuşu şirketinin resmi “uzay kıyafeti” ortağı oldu ve duyuruyla birlikte iki şirket, taban katmanı, uzay giysisi, ayakkabı, antrenman elbisesi ve astronot ceketi içeren kıyafeti tam olarak tanıttı.

Virgin Galactic x Under Armour

Under Armour’ın kurucusu ve CEO’su Kevin Plank, “Virgin Galactic, bize dünyanın ilk ticari uzay giysisini inşa etmek için heyecan verici bir meydan okuma fırsatı verdi. İnovasyon yaptığımız her şeyin özüdür ve ekibimiz gelecek için uzay ekipmanı tanımlamak için hem mevcut hem de yeni UA teknolojilerini kullanarak klasik uzay giysisi üzerine benzersiz bir dönüş yaptı. Temel performans yeniliklerimizi uzayda sergilemek ve insan performansının sınırlarını zorlamaya devam etmek inanılmaz bir fırsat.”

Koleksiyonun tamamı kullanıcıya göre düzenlenmiş ve güvenlik ve performans göz önünde bulundurularak üretilmiş. Detaylar arasında ülke bayrağı yamaları, sevdiklerin fotoğrafları için saydam cepler ve hayati alanlarda dolgular yer alıyor. Kullanılan malzeme ayrıca mürettebatı rahat ve kuru tutan nem emme özelliklerine sahiptir. Bu koleksiyonu Virgin Galactic’in Mission Specialist ekibinin üzerinde 2020 gibi yakın bir zamanda VSS Birliği’ndeki test uçuşlarını düzenlerken görebiliriz.

Virgin Galactic x Under Armour

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Saly’s Tiny House Sunrise şehirden kaçmak isteyenler için!

Şehirden çok mu sıkıldın? Al Tiny House’unu nerede yaşamak istiyorsan orada yaşa!

Adam Lister, Michael Jordan Baskı Serisi’ni satışa çıkardı

Michael Jordan’ın mirasına saygı duruşu.

Erikli’den ilk özel tasarım projesi: Erikli x Sudi Etuz

Erikli, SUDİ ETUZ markasının yılın yükselen tasarımcısı Şansım Adalı’nın tasarladığı şişelerle moda ile yaşamın kaynağı olan suyu buluşturuyor.

Swarovski laboratuvar üretimi renkli elmaslar koleksiyonunu duyurdu

Dünyanın en nadir taşlarına daha ucuz bir opsiyon olacak.