Uzun zamandır beklenen Virgil Abloh ve IKEA iş birliğinden doğan “MARKERAD” koleksiyonunun 1 Kasım’dan itibaren Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tüm IKEA mağazalarında satışa çıkması planlanıyor.

Koleksiyon, özellikle ilk evlerini ucuz ama şık bir dekorla döşemek isteyen genç nesile yönelik olarak tasarlandı. Temelde, pratik “MARKERAD” çeşitleri, çağdaş sanat kültürünü, sokak sanatı kültürünü ve IKEA ürün tasarımını temel mobilyalarda harmanlamaktadır.

Virgil Abloh IKEA koleksiyonu kısa tüylü MARKERAD Halı (99 $), yüksek tüylü MARKERAD Halı (249 $), orta ve büyük boy MARKERAD Alışveriş Çantası (19.99 $ ve 24.99 $) ve Leonardo da Vinci’nin ikonik resmi Mona Lisa tablosunu vurgulayan MARKERAD Arkadan Aydınlatmalı USB (99 $).

Kısa tüylü MARKERAD Halısı’nda konuşan Virgil, “Bu, kendi başına sanata dönüştürülmüş bir ticari marka. Bu halının bir yerde kolayca durduğunu veya duvara asılabileceğini düşünüyorum. Her iki senaryoda da, kilim IKEA’nın içerdiği hikayenin tamamını vurguluyor. ”

Yüksek tüylü MARKERAD Halı hakkında şunları ekliyor: “Yaptıklarımda her zaman altta yatan bir mesaj var. Biraz ironi ve bir insan bağlantısı.”

Virgil Abloh’un “MARKERAD” koleksiyonu yalnızca mağazalarda satılacak ve ABD’deki IKEA lokasyonlarında 1 Kasım’dan itibaren saat 10’da satışa çıkacak.


Bir yanıt yazın
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Saly’s Tiny House Sunrise şehirden kaçmak isteyenler için!

Şehirden çok mu sıkıldın? Al Tiny House’unu nerede yaşamak istiyorsan orada yaşa!

Adam Lister, Michael Jordan Baskı Serisi’ni satışa çıkardı

Michael Jordan’ın mirasına saygı duruşu.

Erikli’den ilk özel tasarım projesi: Erikli x Sudi Etuz

Erikli, SUDİ ETUZ markasının yılın yükselen tasarımcısı Şansım Adalı’nın tasarladığı şişelerle moda ile yaşamın kaynağı olan suyu buluşturuyor.

Swarovski laboratuvar üretimi renkli elmaslar koleksiyonunu duyurdu

Dünyanın en nadir taşlarına daha ucuz bir opsiyon olacak.