Bir süredir devam eden iş ortakları Paris Saint-Germain ve Jordan Brand, 2019 Sonbahar/Kış sezonu için yeni bir ortak markalı Coach ceketini piyasaya sürdü.

İki spor devi arasında iş birliğini başlatan orijinal mont üzerinde oynayan güncellenmiş sokak kıyafeti favori dış giyim ürünü siyah renkte tasarlanmışken, arka tarafta büyük zıt bir “Infrared” PSG dairesel logosu x Jordan Brand Jumpman amblemi yer alıyor. Daha sonra “Kızılötesi” isabetleri, Jumpman logosu ve ceketin altındaki çift markalı damgayı doldurmak için ürünün önünde yer alıyor. Ek olarak cekette yakalı bir boyun, geçmeli düğmeler ve iki yan cep bulunmaktadır.

Orijinal ceket, 2018 yılının Temmuz ayında Paris konseri sırasında Justin Timberlake tarafından giyildi. İlk çıkıştan sonra PSG’nin Jordan Brand ile ilk koleksiyonunu çevreleyen hype büyüdü.

Paris Saint-Germain x Jordan Brand 2019/20 Coach Ceketi, Nike Türkiye online mağazasında, PSG’nin online mağazasında ve Pro: Direct France’da 100 € EUR (yaklaşık 110 USD) satış fiyatı ile satılmaktadır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Arsenal resmi kıyafet ortağı Los Angeles markası 424 oldu

Hector Bellerin’in yakın dostu Guillermo Andrade’nin ortağı olduğu 424 erkek ve kadın takımlarının kıyafetlerini üretecek.

Kylian Mbappé Bondy Dreams koleksiyonu ile memleketini onurlandırıyor

Nike ile koleksiyon yapan hem en genç hem de ilk Fransız futbolcu oldu

PUMA x First Mile iş birliğinden geri dönüştürülebilir koleksiyon

Spor giyim koleksiyonunu tamamı geri dönüştürülebilir atıklardan tasarlandı.