James Bond, Daniel Craig başrolü üstlendiğinden beri Omega ile iş birliğinde iken, İngiliz süper casus onuruna saatler yapan tek İsviçreli saat markası Omega değil. Swatch x 007 kapsül koleksiyonu ortaya çıktı.

Swatch x 007 Capsule Collection

Yeni Bond filmi No Time to Die filminin yaklaşması üzerine Swatch, her biri franchise’ın ikonik filmlerinden her birine saygı gösterilen altı saatten oluşan renkli bir kapsül koleksiyon hazırladı. 40 yıllık bir süreyi kapsayan kapsüle ilham veren filmler arasında Dr. No (1962), On Her Majesty’s Secret Service (1969), Moonraker (1979), Licence to Kill (1989), The World is Not Enough (1999) ve Casino Royale (2006) var.

Aliexpress TR

Cesur ve canlı renklerden ve desenlerden, bir kart destesinden uçak, radar ızgaraları ve ev sembolleri gibi Bond motiflerine kadar, kapsül koleksiyondaki saatler dünyanın en sevilen özel ajanlarından birinin geniş kapsamlı maceralarını ve misyonunu tamamen kapsıyor. Modellerin üçü 34 mm ölçülerinde Swatch’ın Orijinal Gent modeli çizgisinde yer alacak, geri kalan üçü ise daha modern bir 41 mm ölçülerinde ve markanın New Gent model hattına ait olacak.

20 Şubat’ta satışa çıkacak olan Swatch x 007 kapsül koleksiyonu saatlerinin 34 mm modelleri 95 dolar, 41 mm modelleri ise 105 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Koleksiyonun Türkiye satışı ile ilgili şu an için bir detay bulunmuyor.

Swatch x 007 Capsule Collection
Bir yanıt yazın
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Saly’s Tiny House Sunrise şehirden kaçmak isteyenler için!

Şehirden çok mu sıkıldın? Al Tiny House’unu nerede yaşamak istiyorsan orada yaşa!

Adam Lister, Michael Jordan Baskı Serisi’ni satışa çıkardı

Michael Jordan’ın mirasına saygı duruşu.

Erikli’den ilk özel tasarım projesi: Erikli x Sudi Etuz

Erikli, SUDİ ETUZ markasının yılın yükselen tasarımcısı Şansım Adalı’nın tasarladığı şişelerle moda ile yaşamın kaynağı olan suyu buluşturuyor.

Swarovski laboratuvar üretimi renkli elmaslar koleksiyonunu duyurdu

Dünyanın en nadir taşlarına daha ucuz bir opsiyon olacak.