Boxer Peugeot’nun ticari vanı, ancak bu muhteşem görünümlü, her yere seyahat eden bir camper karavana dönüştürüldü. Peugeot Camper Karavan yükseltilmiş süspansiyonun yanı sıra (yerden yükseklik önden 30 mm, arkadan 50 mm daha yüksektir), Peugeot arka kilitleme diferansiyeline sahip seçilebilir bir 4WD sistemi yani dört çeker sistemi yerleştirmiştir.

Motor kapağının altında oldukça makul bir 370Nm tork üreten bir BlueHDI dizel motor var, bunun gibi büyük bir off-road araç için önemli bir sayı. Bu motor aynı zamanda altı vitesli bir manuel şanzımana bağlı olduğundan, yeni evinizi vahşi doğada sürmenin keyfini bile çıkarabilirsiniz.

Tüm eşyalarınızı da yanınızda getirebilirsiniz, bu eşyalar bir dağ bisikleti ve bir Kanada kanosu bile olsa ise. Kalın BF Goodrich lastikleri, özel yan merdiveni ve ön cam vizörüyle bir araya geldiklerinde görünümü gerçekten tamamlıyorlar.

Peugeot, Boxer 4×4’ün “uzun süreli olarak 3 kişiye kadar yaşam alanı sunduğunu” söyledi. Ne kadar uzun süredir gerçekten emin olduklarını bilmiyoruz ancak 10-11 metrekarelik bir yaşam alanı sunuyor.

İç mekanda dört ayrı bölge bulunmaktadır; yemek / mutfak alanı, uyku alanı, küçük bir banyo ve sürücünün önündeki alan. Deriden ziyade kumaş parçaları vardır ve görünüşe göre tüm zemin %100 geri dönüştürülmüş ve %100 geri dönüştürülebilir malzemelerden yapılmıştır. Şahane.

Peugeot Camper Karavan konsepti 28 Eylül’den itibaren Le Bourget’deki Karavan Fuarı’nda sunulacak, ancak tek istediğimiz Peugeot’nun üretime soktuklarını duyurması. Size bu konsept karavan üretime girer mi?


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Eşine çok rastlanmayan Ferrari 250 GT prototipi satışa çıkıyor

Pinin Farina tarafından hazırlanan 1956 Ferrari 250 GT Berlinetta prototipi 1,4 milyon dolar karşılığında satışa çıkarılacak.

Vantablack kaplı BMW X6 dünyanın en koyu siyah arabası

Dünyanın en koyu siyah arabası Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak.

Saly’s Tiny House Sunrise şehirden kaçmak isteyenler için!

Şehirden çok mu sıkıldın? Al Tiny House’unu nerede yaşamak istiyorsan orada yaşa!

Adam Lister, Michael Jordan Baskı Serisi’ni satışa çıkardı

Michael Jordan’ın mirasına saygı duruşu.