OMEGA, 1995’te çıkan GoldenEye filminden beri James Bond tarafından tercih edilen saat oldu ve İsviçreli lüks saat markası şimdi, On Her Majesty’s Secret Service 50’inci yıldönümünü yeni sınırlı sayıda Omega Seamaster Diver 300M James Bond Limited Edition ile kutluyor.

42 mm paslanmaz çelik kasa, merkezi olarak PVD kaplı siyah seramik kadranlı, siyah bir kadran taşıyor ve franchise’ın ikonik spiral fırçalı tabanca namlusu tasarımını merkezde 9mm mermi kafasına sahip. Kasanın yanında, her üniteye verilen sınırlı sayıda numara ile kazınmış 18 ayar sarı altın plaka bulunur. Aynı birinci sınıf lüks metal, saatin sonuna kadar uzanıyor ve Bond ailesinin arması esinlenerek tasarlanan bir tasarım taşıyan saat 12 işareti de dahil olmak üzere elleri ve dizinleri oluşturuyor.

Tarih saat altıda, “7” sayısı “007” logosu ile aynı yazı tipinde yazılmış olarak görüntülenir. On Her Majesty’s Secret Service 50. yıldönümünü onurlandıran gizli bir “50” logosu da saat 10’da bulunabilir, sadece karanlıkta kendini aydınlatır ve ortaya çıkarır. Görünümün tamamlanması, standart paslanmaz çelik olana eşlik eden siyah lastik bir kayış. Sınırlı sürüm daha sonra, kendisi de silah namlusu desenleri ve mermi kafa düğmelerini tutan bir koleksiyoncunun kara kutusunda bulunuyor.

“Klasik bir Bond filmine ve sinemanın en ikonik karakterlerinden birine uygun bir hediye. Bu olağanüstü saat zarif, sürprizlerle dolu ve karakteriyle ilgili koleksiyonerler ve hayranlar arasında son derece popüler olacağından emin, çünkü Bond’la ilgili birçok özelliği var, ”diyor OMEGA Başkanı ve CEO’su Raynald Aeschlimann.

Yeni Bond temalı OMEGA Seamaster Diver 300M, 7.007 adet, İngiliz ajanına bir başka gönderme, ile sınırlı olacak. Ancak kesin fiyatlandırma ve sürüm detaylarını henüz açıklamamış, bu yüzden daha fazla bilgi için bizi izlemeye devam edin. Şimdilik, aşağıdaki galerideki saatlere detaylı olarak bakabilirsiniz.

Omega Seamaster Diver 300M James Bond Limited Edition

Bir yanıt yazın
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Saly’s Tiny House Sunrise şehirden kaçmak isteyenler için!

Şehirden çok mu sıkıldın? Al Tiny House’unu nerede yaşamak istiyorsan orada yaşa!

Adam Lister, Michael Jordan Baskı Serisi’ni satışa çıkardı

Michael Jordan’ın mirasına saygı duruşu.

Erikli’den ilk özel tasarım projesi: Erikli x Sudi Etuz

Erikli, SUDİ ETUZ markasının yılın yükselen tasarımcısı Şansım Adalı’nın tasarladığı şişelerle moda ile yaşamın kaynağı olan suyu buluşturuyor.

Swarovski laboratuvar üretimi renkli elmaslar koleksiyonunu duyurdu

Dünyanın en nadir taşlarına daha ucuz bir opsiyon olacak.