The North Face, “dış mekan kıyafetin geleceğini” işaret eden bir malzeme olan “FUTURELIGHT” özelliğine sahip yeni bir dış giyim seçimini duyurdu. Yenilikçi kumaş, The North Face Küresel Sporcu Takımının gün boyunca meydana gelen sıcaklık değişimlerine cevap verebilen bir malzemenin hesaba katılması isteğine bir cevap.

FUTURELIGHT, poliüretan elyaf kumaşında oluşturulmuş nano-seviye boşluklarla geçmiş su geçirmez malzemelere göre neredeyse 20 kat daha nefes alabilecek şekilde geliştirilmiştir. Sonbahar/Kış 2019 sezonu için, The North Face parlak turuncu, pembe ve siyah olmak üzere üç yeni dış giyim modelini piyasaya sürüyor. Parçalar, açık hava etkinlikleri için uygundur ve tahmin edilemeyen hava değişikliklerine odaklanır. L5 ceketi yürüyüş ve dağ tırmanışı için, Purist ceketi kayak ve kar sporları için ve Flight ceketi patika koşusu ve jogging için giyilebilir.

Yeni FUTURELIGHT dış giyiminde The North Face, “Peki ya su geçirmez ürün senin kadar zor nefes alırsa?” “Ürün ikinci bir cilt gibi yumuşak hissediyorsa ne olur?” ve “Doğada olmak isterse? Doğa için iyi mi?” gibi sorular sormuş. Video, bu yenilikçi malzemenin ilerlemelerini hedeflerken, son soru, markanın iklim değişikliğine karşı aktif duruşunu ve tesislerinde temiz enerji kullanma, geri dönüşümlü ürünler üretme ve uzun süreli giyim üretmeye devam etme kararını referans alıyor. The North Face kısa süre önce ‘95 Denali Ceketini %100 geri dönüştürülmüş kumaştan üretti.

The North Face FUTURELIGHT dış giyim ürünlerinin dünya çapında piyasaya sürülmesi 1 Ekim’de The North Face’in web sitesinde ve seçili mağazalarda gerçekleşecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Arsenal resmi kıyafet ortağı Los Angeles markası 424 oldu

Hector Bellerin’in yakın dostu Guillermo Andrade’nin ortağı olduğu 424 erkek ve kadın takımlarının kıyafetlerini üretecek.

Supreme x Barbour Spring 2020 Kapsül Koleksiyonu

Islak havanın sıcaklığını geri getiriyor.

Dior x Jordan iş birliğinin heyecanla beklenen Air Jordan 1 High OG modeli duyuruldu

Nisan 2020’de sadece Dior mağazalarında satışa çıkacak.

Automobili Lamborghini x Supreme koleksiyonu ortaya çıktı

Ceket, tişört, tulum, hokey forması, bere ve daha fazla parça Lamborghini’nin meşhur boğa logosu ile kaplanmış.