LEGO, Star Wars: The Rise of Skywalker ve The Mandalorian yapımlarının çıkışları yaklaşırken, 8 tane yeni Star Wars seti duyurdu. Yeni setler, hem yaklaşmakta olan filmden hem de Disney+ dizisinden ve birkaç nostaljik Star Wars karakterinden ve sahnesinden ipucu alarak LEGO Star Wars işbirliğinin 20. yıl dönümü kutlaması için tasarlandı.

Star Wars: The Rise of Skywalker, Kylo Ren’s Shuttle, the opposing Millennium Falcon, Resistance A-Wing Starfighter, Resistance Y-Wing Starfighter ve Rey ile BB-8’in yer aldığı bir Pasaana Speeder Chase’e adanmış bir set dahil olmak üzere çeşitli tema öğeleri sunar. İkinci set, gerçek hayatta durduğu görünen bir transport speeder bile içerir. Akıllı dokunuşlar koleksiyondan diğer parçaları da bilgilendirir; Örneğin Kylo Ren’s Shuttle, katlanabilir kanatlara ve yaylı atıcılara sahiptir.

Bu arada, The Mandalorian serisi beklentisiyle, LEGO ayrıca olası bacaklar ve dönme yetenekleri dahil, hareket kabiliyeti özellikleri olan bir AT-ST Raider seti hazırladı. Klasik taşıma modeli, ikonik bir Death Star Cannon ve üretilebilir bir Yoda figürü içeren son iki yeni LEGO setini ele alıyor.

LEGO Systems’in Marka İlişkileri Kıdemli Direktörü Michael McNally, “Skywalker destanının son bölümünün prömiyere yaklaştığı şu an, yeni tasarımlar için verdiği ilham konusunda heyecanlıyız” dedi.

Sekiz yeni LEGO Star Wars seti 4 Ekim’den itibaren tüm mağazalarda ve online mağazada olacak. Setlerin fiyatları ise 20 ile 160 dolar arasında değişecek.

LEGO Star Wars setleri satın almak için tıklayın.

Yeni LEGO Star Wars Setleri


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Saly’s Tiny House Sunrise şehirden kaçmak isteyenler için!

Şehirden çok mu sıkıldın? Al Tiny House’unu nerede yaşamak istiyorsan orada yaşa!

Adam Lister, Michael Jordan Baskı Serisi’ni satışa çıkardı

Michael Jordan’ın mirasına saygı duruşu.

Erikli’den ilk özel tasarım projesi: Erikli x Sudi Etuz

Erikli, SUDİ ETUZ markasının yılın yükselen tasarımcısı Şansım Adalı’nın tasarladığı şişelerle moda ile yaşamın kaynağı olan suyu buluşturuyor.

Swarovski laboratuvar üretimi renkli elmaslar koleksiyonunu duyurdu

Dünyanın en nadir taşlarına daha ucuz bir opsiyon olacak.