Bir dizi söylentiden sonra, şimdi ilk yaklaşan adidas YEEZY BOOST 350 V2 “Yecheil” ve “Yeezreel” modellerine ilk bakış için karşınızdayız. YEEZY’nin Sonbahar ve Kış sürümlerinin bir parçası olan yeni renkler, yansıtıcı ve karanlıkta parlayan unsurların vurguladığı daha koyu tonları seçiyor.

Yansıtıcı ve yansıtıcı olmayan yinelemelerle gelen YEEZY BOOST 350 V2 “Yecheil”, siyah, tam boy siyah bir BOOST taban ünitesi ile eşleştirilmiş siyah, gri, mor ve neon yeşili tonlarını kullanan bir Primeknit üste sahiptir. Karanlıktaki parıldayan “Yeezreel” modelinde, eşleşen tam uzunlukta bir BOOST taban ünitesi ile yükseltilmiş, kontrast neon yeşili ve siyah desenini ifade eden çarpıcı bir Primeknit üst kısmı bulunur.

“Yecheil” ve “Yeezreel” renk tonlarının yanı sıra, “Yeshaya” adı verilen üçüncü bir modelinin haberlerini duyuyoruz. “Yeshaya” görünümü hakkında pek bir şey bilinmese de, erken dönemdeki render’lar üst vurgulu üzerinde morun odaklandığına dikkat çekiyor. Mor, gri ve tam boy bir mor BOOST taban ünitesi ile yuvarlatılmış belirgin bir siyah şerit. “Yeshaya” YEEZY BOOST 350 V2’nin ayrıca yansıtıcı ve yansıtıcı olmayan yinelemelere ulaştığı söyleniyor. “Yeshaya”nın Ocak 2020’de çıkması bekleniyor.

Aşağıdaki adidas YEEZY BOOST 350 V2 “Yecheil” ve “Yeezreel” modellerini net bir şekilde inceleyin ve modellerin Aralık’taki çıkışını bekleyin.

adidas YEEZY BOOST 350 V2 “Yeezreel”

adidas YEEZY BOOST 350 V2 “Yecheil”


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

New Balance 990v6 Grey modelinden resmi görseller geldi

40 yıl önceki piyasaya çıkışından sonra New Balance 990 çeşitli görünümler gördü.…

Dior x Jordan iş birliğinin heyecanla beklenen Air Jordan 1 High OG modeli duyuruldu

Nisan 2020’de sadece Dior mağazalarında satışa çıkacak.

Kawhi Leonard’ın ilk imza ayakkabısı tanıtıldı: New Balance “KAWHI”

Kısaca “KAWHI” ismi verilmiş.

Kevin Durant’in yeni ayakkabısı Nike Zoom KD 13 tanıtıldı

Bir Nike Basketball ayakkabısındaki en güçlü Nike Zoom Air teknolojilerine sahip model.