Tim Burton’ın 1989 Batman yapımının 30’uncu yıldönümünü kutlamak için LEGO, Batmobile aracını ikonik filmden oyuncak tuğla uygulaması şeklinde ölümsüzleştirdi.

58 santimetreden uzun olan Batmobile LEGO modeli 3.300’den fazla parçaya ve otomobilin içini ortaya çıkarmak için kayan bir sarma ön cam parçasına sahip. Diğer göze çarpan elemanlar arasında, aracın her iki tarafında dekoratif tutma kancaları ve arabanın türbin egzozu çevrildiğinde açılan kapağın altında yer alan iki gizli makineli tüfek bulunur. Şık siyah Batmobile üzerindeki dekoratif detaylar, jantın üstündeki Bat amblemleri ve özel olarak tasarlanmış lastiklerden oluşuyor.

Arabaya eşlik eden 1989 filminde görülen cüppeden sonra modellenmiş pelerinli bir Batman mini figürü ve yeni tasarlanan Joker ve Vicki Vale mini figürleri. 1989 Batman 30. yıl dönümü olan Batmobile, aracın istatistiklerini ayrıntılandıran ekli bir bilgi plakasına sahip dönen bir ekran ve içerilen üç mni figürü barındıran bir mini figür ekran standı ile birlikte geliyor.

250 dolar fiyat etiketine sahip LEGO 1989 Batman Batmobile ürünü, LEGO Mağazalarında ve lego.com‘da 29 Kasım’da piyasaya sürülmeye başlayacak. Ayrıca, 29 Kasım ile 5 Aralık arasında ayarlanan modeli satın alanlara, Batmobile’in özel bir mini kopyası verilecek, tabi bu mini kopya limitli sayıda, o yüzden elinizi çabuk tutun!

Bir yanıt yazın
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Saly’s Tiny House Sunrise şehirden kaçmak isteyenler için!

Şehirden çok mu sıkıldın? Al Tiny House’unu nerede yaşamak istiyorsan orada yaşa!

Adam Lister, Michael Jordan Baskı Serisi’ni satışa çıkardı

Michael Jordan’ın mirasına saygı duruşu.

Erikli’den ilk özel tasarım projesi: Erikli x Sudi Etuz

Erikli, SUDİ ETUZ markasının yılın yükselen tasarımcısı Şansım Adalı’nın tasarladığı şişelerle moda ile yaşamın kaynağı olan suyu buluşturuyor.

Swarovski laboratuvar üretimi renkli elmaslar koleksiyonunu duyurdu

Dünyanın en nadir taşlarına daha ucuz bir opsiyon olacak.