Geçen hafta gelen bir açıklama ile, Apple’ın dijital ödeme sistemine bir titanyum “fiziksel alternatif” olan Apple Card’ın bir cüzdanda veya kotta bozuk para ve diğer kartlarla saklanmaması gerektiği ortaya çıktığında bazı kafaları karıştırdı. Bu düşündüğünüz kadar kısıtlayıcı olabilir ancak bir şirket yalnızca Apple Card için bir saklama case’i oluşturacak kadar ileri gitti. Karşınızda Kerfcase Apple Card Case.

Yeni case, Pittsburgh, Pennsylvania’da iPhone ve Android akıllı telefonlar gibi cihazlar için tahta case’ler üreten bir üretici olan Kerfcase tarafından üretildi. Apple Card için benzer – kavisli kenarlar ve el yapımı işçilik, en yüksek kalitede malzeme ve çalışmaları ortaya koyuyor. Case dört farklı yüzeye sahiptir: Akçaağaç, Ceviz, Spalted Akçaağaç ve Figürlü Ceviz. Her birinin kendine özgü desen ve hislerinin ardında kendi “arka planı” vardır – Spalted Maple, örneğin “hasat etmek zordur, çünkü [mantar istilasının] güzel desenler oluşturabilmesi için yeterince beklemek zorundasınız. Ya da Desenli Cevizin kaynağı “Ceviz ağaçlarını kurtarıp en güzel tahıllarını bulan Kaliforniyalı emekli bir ağaç işçisi” Robert Beauchamp.

Kerfcase Apple Card Case ürününü buradan satın alabilirsin.

Bir yanıt yazın
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Saly’s Tiny House Sunrise şehirden kaçmak isteyenler için!

Şehirden çok mu sıkıldın? Al Tiny House’unu nerede yaşamak istiyorsan orada yaşa!

Adam Lister, Michael Jordan Baskı Serisi’ni satışa çıkardı

Michael Jordan’ın mirasına saygı duruşu.

Erikli’den ilk özel tasarım projesi: Erikli x Sudi Etuz

Erikli, SUDİ ETUZ markasının yılın yükselen tasarımcısı Şansım Adalı’nın tasarladığı şişelerle moda ile yaşamın kaynağı olan suyu buluşturuyor.

Swarovski laboratuvar üretimi renkli elmaslar koleksiyonunu duyurdu

Dünyanın en nadir taşlarına daha ucuz bir opsiyon olacak.