Kickstarter‘da 20.000 dolar toplama hedefi olan el yapımı oyun zarı şirketi Dispel, beklentilerinin çok ötesinde bir başarı elde ediyor. 15.000’den fazla destekçi reçineden hazırlananan, el ile cilalanan ve boyanan çekici zarları destekledi. Parlak mücevher benzeri tasarımlar, diğerlerinin yanı sıra, Black Emerald, Dragonsheart ve Pastel Galaxy adlı bir dizi eterik renkte geliyor.

Yaratıcı Karen Wang, zarların müthiş bir ilgi çekeceğini hiç tahmin etmiyordu. Kotaku’ya “Dispel Zar üzerinde çalışmak için her şeyi bıraktım, ancak bugün ne olacağı konusunda hiçbir fikrim yoktu” dedi. Wang, mücadele ederken hayatını kurtarmak için masa üstü RPG oyunlarını özel bir yere koyuyor ve özel zarları fandom topluluğuna geri vermenin bir aracı olarak kullanmak istiyordu. Her 50.000 dolar toplandığında yeni bir renk paleti yaratılıp, eklenecek. Hali hazırda 20 farklı renk varyasyonuna sahip.

Dispel, her bir parçanın “elle dökülüp, parlatılıp ve boyandığı” için hiçbirinin birbirine benzemediğini ve tonda hafif kusurları ve varyasyonları içerebileceğini söylüyor. Dispel’in Kickstarter sayfasında zarlara daha yakından bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Saly’s Tiny House Sunrise şehirden kaçmak isteyenler için!

Şehirden çok mu sıkıldın? Al Tiny House’unu nerede yaşamak istiyorsan orada yaşa!

Adam Lister, Michael Jordan Baskı Serisi’ni satışa çıkardı

Michael Jordan’ın mirasına saygı duruşu.

Erikli’den ilk özel tasarım projesi: Erikli x Sudi Etuz

Erikli, SUDİ ETUZ markasının yılın yükselen tasarımcısı Şansım Adalı’nın tasarladığı şişelerle moda ile yaşamın kaynağı olan suyu buluşturuyor.

Swarovski laboratuvar üretimi renkli elmaslar koleksiyonunu duyurdu

Dünyanın en nadir taşlarına daha ucuz bir opsiyon olacak.