İlkbahar 2020 için Supreme, ortak bir kapsül için İngiliz markası Barbour ile iş birliği yaptı. Kaykaycı / tasarımcı Blondey McCoy’un yer aldığı Supreme x Barbour editoryal kampanyası için; dört hafif mumlu pamuk ürünü içeriyor: bir spor ceketi, bel çantası, crusher şapkası ve kamp şapkası bulunuyor.

Supreme x Barbour Spring 2020

Başlangıçta Kuzey Doğu İngiltere’nin denizcileri, balıkçıları ve liman işçileri göz önünde bulundurularak üretilen miras marka adının kurucusu John Barbour, 1984’ten bu yana, bugüne kadar beş nesil geçerek hepsini ailede tuttu. Sıcak bir yağ, balmumu ve sakız karışımı ile ağır bir bez yapmaktan oluşturulan yağ derisi giysilerinde uzmanlaşmış son ürün, temel olarak sert ve aşırı hava koşulları için bir zırhtır. Bugün, Barbour moda dünyasına, özellikle terzilik ve binicilik alanlarında geçti ve balmumu pamuklu ceketleri, yani Bedale, Beaufort ve Border ile tanınıyor.

Supreme ile iş birliği için Barbour, hafif bir mumlu pamuk malzemesini bir bel çantası, crusher şapkası, kamp şapkası ve Bedale’den ilham alan ve hepsi cesur bir leopar baskısı, trafik durdurucu bir turuncu renk veya zımba siyahı ile geliyor.

Supreme x Barbour Spring 2020 koleksiyonu, 7 Mayıs’ta skateboarding markasının ana web mağazasında 150 doların üzerindeki siparişlerde ücretsiz gönderim ile kullanılabilen, yalnızca online olarak satın alınabilecek bir sürüm olacak.

Supreme x Barbour

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Arsenal resmi kıyafet ortağı Los Angeles markası 424 oldu

Hector Bellerin’in yakın dostu Guillermo Andrade’nin ortağı olduğu 424 erkek ve kadın takımlarının kıyafetlerini üretecek.

Dior x Jordan iş birliğinin heyecanla beklenen Air Jordan 1 High OG modeli duyuruldu

Nisan 2020’de sadece Dior mağazalarında satışa çıkacak.

Automobili Lamborghini x Supreme koleksiyonu ortaya çıktı

Ceket, tişört, tulum, hokey forması, bere ve daha fazla parça Lamborghini’nin meşhur boğa logosu ile kaplanmış.

Dior x Jordan “Air Dior” Kapsül Koleksiyonu ortaya çıktı

Koleksiyonu modelleyen isim ise Travis Scott oldu.