Toronto Raptors‘ın 2019 NBA Şampiyonu ünvanını kutlamak için spor giyim devi adidas, Kanadalı basketbol takımına özel bir AM4 modeli çıkarmaya hazırlanıyor.

“World Champs” olarak adlandırılan sınırlı sayıdaki hatıra modelinde, Raptors’ın şampiyonluk sezonunda kazandığı her maçta kazanılan puanlarla ayrıntılı bir şekilde beyaz bir üst kısım bulunur. Ek olarak, sol ve sağ ayakkabının üzerine altın “World Champs” ibareleri yerleştirilmiş, topuk başlığı ise kontrast kırmızı bir rengi ve siyah Raptors amblemini kapsıyor.

“Sınırlı sayıda ayakkabıyı başlatmak için adidas, Toronto Raptors point guard’ı Kyle Lowry ile ortaklık yaptı, hatıra ayakkabı tasarımını sergilemek için yıldız oyuncuyu ayakkabıların kutusunu çeken bir videoda tanıttı” dedi Ciara Dalziel bir basın bülteninde. “Tasarım o kadar çılgınca ki hayal bile edemezdim, onları giymeyi çok isterdim ama çok kıymetliler.” dedi Lowry sosyal medyada paylaşılan videoda.

İlgilenen hayranlar, 17 Kasım Pazar günü saat Türkiye saati ile 17:00’da Toronto Raptors x adidas AM4 “World Champs” spor ayakkabılarını Raptors Mobile App aracılığıyla satın alma şanslarını deneyebilirler. Sadece 613 çift ile sınırlı, Raptors unvanını aldığındaki tarih olan 13 Haziran’a bir gönderme. Özel sneaker’ın fiyatı hala bilinmemektedir.

Toronto Raptors x adidas AM4 “World Champs”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

New Balance 990v6 Grey modelinden resmi görseller geldi

40 yıl önceki piyasaya çıkışından sonra New Balance 990 çeşitli görünümler gördü.…

Dior x Jordan iş birliğinin heyecanla beklenen Air Jordan 1 High OG modeli duyuruldu

Nisan 2020’de sadece Dior mağazalarında satışa çıkacak.

Kawhi Leonard’ın ilk imza ayakkabısı tanıtıldı: New Balance “KAWHI”

Kısaca “KAWHI” ismi verilmiş.

Kevin Durant’in yeni ayakkabısı Nike Zoom KD 13 tanıtıldı

Bir Nike Basketball ayakkabısındaki en güçlü Nike Zoom Air teknolojilerine sahip model.