12 yıl geçtikten sonra Maserati, ünlü GranTurismo’nun güncel yinelemesi ile ilgili dönemi kapatıyor. İtalyan lüks otomobil üreticisi, önümüzdeki birkaç yıl içinde “yeni bir dönem” başlatmayı planlıyor; zira söz konusu yolculukta tamamen elektrikli, sıfır emisyonlu “Alfieri konsepti bazlı spor araba” bir halef üretmek niyetinde. ”Bu geçişi anmak ve tüketicileri bir sonrakine hazırlamak için Maserati, bu stilin tarihinin son parçası olarak göze çarpan çarpıcı bir defalık tasarım olan GranTurismo Zeda modelini tanıtıyor. Maserati’ye göre, Zeda şu anda bu markanın “geçmiş, şimdi ve geleceği”nin tek fiziksel sunumu.

Mevcut GranTurismo modeli artık üretilmeyecek. Otomobilin Modena merkezli fabrikası da yenilenecek ve GranTurismo ve GranCabrio’nun gelecekteki yenilikleri Maserati’nin Torino tesisinde hayata geçirilecek. Geçtiğimiz 12 yıl boyunca, 40.000’den fazla GranTurismo ve GranCabrio modeli satıldı.

Fotoğraflardaki Maserati GranTurismo Zeda modeline bakabilir ve Maserati’nin lüks araç serisinin geleceği ve GranTurismo’nun tamamen elektrikli halefinin geleceği hakkında daha fazla bilgi için bizi izlemeye devam edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Eşine çok rastlanmayan Ferrari 250 GT prototipi satışa çıkıyor

Pinin Farina tarafından hazırlanan 1956 Ferrari 250 GT Berlinetta prototipi 1,4 milyon dolar karşılığında satışa çıkarılacak.

Vantablack kaplı BMW X6 dünyanın en koyu siyah arabası

Dünyanın en koyu siyah arabası Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak.

Tamamen 911, tamamen Turbo, tamamen yeni: Porsche 911 Turbo S

Porsche, yeni 911 Turbo S modelini daha önce eşi benzeri görülmemiş bir güç, sürüş dinamikleri ve konforla sunuyor.

Nadir bulunan 1975 model Mercedes-Benz Pullman satışa çıktı

7 yıl süren renovasyon müthiş bir titizlikle tamamlandı.