Dior ve Jordan markaları, yaklaşmakta olan Air Jordan 1 High OG iş birliğini resmen duyurdular. Ayakkabı, iki markadan yapılan resmi bir açıklama sonrasında Dior Men’in Miami’deki 2020 Pre-Fall gösterisinde ortaya çıktı. Ünlü siluetin 35. yıldönümü ve Dior Men’in ABD’deki koleksiyonunun ilk başlangıcına denk gelen son derece sınırlı spor ayakkabı, hem ayakkabının zamansızlığını hem de Maison Dior’un ikonik tarzını yansıtıyor.

Jones, “Farklı dünyaları, farklı fikirleri bir araya getirmeyi seviyorum – ve Jordan ve Maison Dior, her iki marka da kendi alanlarında mutlak mükemmelliğin simgesi.” “Onları bu özel iş birliğinde bir araya getirmek heyecan verici ve gerçekten yeni bir şey önermek anlamına geliyor.” dedi.

Nike TR

Jordan Markası Tasarımdan Sorumlu Başkan Yardımcısı Martin Lotti de iş birliğinin çabası hakkında konuştu:

Yaptığımız her iş birliği gerçek bir bağlantıdan ve her markanın boyutlarını yaratıcılık ve tasarım inovasyonu ile genişletme arzusuyla başlıyor. Maison Dior ile ortaklığımız basketbol stiline yeni bir görünüm katacak ve üst düzey sokak giysilerini lüks moda ile harmanlayacaktır. Her iki markanın da zengin ikonografisine saygı göstereceğiz ve mirasımızdan ilham alacağız.

İtalya’da en yüksek standartlarda üretilen model, Maison Dior’un deri ürünlerini hatırlatan ince dana derisinden üretildi ve üzerinde sürülen Dior Gray renginde tekrarlandı. İkonik Jumpman Wings logosuna “AIR DIOR” yazan ayak bileği yakasında yeni bir kabartma takıldı. Büyük yankı uyandıran iş birliğinin daha da yankılanması, lüks markanın Dior Olbiuqe jakar motifinin yanı sıra, küçültülmüş ve lazer tabanlık içine kazınmış.

Nike TR

Sınırlı sayıdaki Air Jordan 1 High OG, Nisan 2020’de tüm dünyadaki Dior mağazalarında satışa çıkacak. Fiyatı ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

Dior x Jordan Air Jordan 1 ne zaman çıkacak?

Dior x Jordan Air Jordan 1 Nisan 2020’de çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Supreme x Barbour Spring 2020 Kapsül Koleksiyonu

Islak havanın sıcaklığını geri getiriyor.

Arsenal resmi kıyafet ortağı Los Angeles markası 424 oldu

Hector Bellerin’in yakın dostu Guillermo Andrade’nin ortağı olduğu 424 erkek ve kadın takımlarının kıyafetlerini üretecek.

Kawhi Leonard’ın ilk imza ayakkabısı tanıtıldı: New Balance “KAWHI”

Kısaca “KAWHI” ismi verilmiş.

Kevin Durant’in yeni ayakkabısı Nike Zoom KD 13 tanıtıldı

Bir Nike Basketball ayakkabısındaki en güçlü Nike Zoom Air teknolojilerine sahip model.