Kawhi Leonard‘ı basketbol bölümünün yüzü olarak kurduktan sonra New Balance, NBA yıldızının ilk imza ayakkabısını tanıttı. Basitçe “KAWHI” olarak adlandırılan, mahkemeye hazır ayakkabılar Kawhi ile ortaklaşa tasarlanmış ve New Balance OMN1S modelinin bazı unsurlarını tasarımda barındırıyor.

New Balance KAWHI Signature Sneaker

Beyaz tabanlı bir lansman renginde yer alan basketbol ayakkabısı, ayağı kaplayan ısı ile oluşturulmuş kaplamalar ve sentetik paneller ile güçlendirilmiş teknik ağ tabanına sahip bir orta kesim silüetine sahip. Dekoratif detaylar orta ayakta dil üzerinde süren ve yayılan çok renkli işlemeli bir desen ve ayak bileğinde bir frekans ızgarası motifi şeklinde gelir. Marka unsurları, arkada belirgin bir 3D New Balance logosu, dilde KAWHI markası ve topuk sekmesinde oyuncunun imzası şeklinde geliyor. Ayakkabının yükseltilmesi, işlenmiş bir buz kauçuk tabanıyla eşleştirilmiş, şekillendirilmiş köpük orta tabandır.

Aşağıdaki Kawhi’ın New Balance imza ayakkabı modeline bir göz atın ve sonbaharda daha geniş bir küresel sürümle, onun öncesinde bu bahar aylarında sınırlı bir sürüm almak için imza ayakkabısını bekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kevin Durant’in yeni ayakkabısı Nike Zoom KD 13 tanıtıldı

Bir Nike Basketball ayakkabısındaki en güçlü Nike Zoom Air teknolojilerine sahip model.

Dior x Jordan iş birliğinin heyecanla beklenen Air Jordan 1 High OG modeli duyuruldu

Nisan 2020’de sadece Dior mağazalarında satışa çıkacak.

Dior x Jordan “Air Dior” Kapsül Koleksiyonu ortaya çıktı

Koleksiyonu modelleyen isim ise Travis Scott oldu.

Converse yeni CX modellerini tanıttı

Chuck Taylor modelinin yenilenen 3 versiyonunu sunan CX modelleri, geliştirilmiş form, uyum ve fonksiyona sahip.