Kawhi Leonard‘ı basketbol bölümünün yüzü olarak kurduktan sonra New Balance, NBA yıldızının ilk imza ayakkabısını tanıttı. Basitçe “KAWHI” olarak adlandırılan, mahkemeye hazır ayakkabılar Kawhi ile ortaklaşa tasarlanmış ve New Balance OMN1S modelinin bazı unsurlarını tasarımda barındırıyor.

New Balance KAWHI Signature Sneaker

Beyaz tabanlı bir lansman renginde yer alan basketbol ayakkabısı, ayağı kaplayan ısı ile oluşturulmuş kaplamalar ve sentetik paneller ile güçlendirilmiş teknik ağ tabanına sahip bir orta kesim silüetine sahip. Dekoratif detaylar orta ayakta dil üzerinde süren ve yayılan çok renkli işlemeli bir desen ve ayak bileğinde bir frekans ızgarası motifi şeklinde gelir. Marka unsurları, arkada belirgin bir 3D New Balance logosu, dilde KAWHI markası ve topuk sekmesinde oyuncunun imzası şeklinde geliyor. Ayakkabının yükseltilmesi, işlenmiş bir buz kauçuk tabanıyla eşleştirilmiş, şekillendirilmiş köpük orta tabandır.

Aşağıdaki Kawhi’ın New Balance imza ayakkabı modeline bir göz atın ve sonbaharda daha geniş bir küresel sürümle, onun öncesinde bu bahar aylarında sınırlı bir sürüm almak için imza ayakkabısını bekleyin.

Bir yanıt yazın
Bunlar da İlginizi Çekebilir

New Balance 990v6 Grey modelinden resmi görseller geldi

40 yıl önceki piyasaya çıkışından sonra New Balance 990 çeşitli görünümler gördü.…

Dior x Jordan iş birliğinin heyecanla beklenen Air Jordan 1 High OG modeli duyuruldu

Nisan 2020’de sadece Dior mağazalarında satışa çıkacak.

Kevin Durant’in yeni ayakkabısı Nike Zoom KD 13 tanıtıldı

Bir Nike Basketball ayakkabısındaki en güçlü Nike Zoom Air teknolojilerine sahip model.

Dior x Jordan “Air Dior” Kapsül Koleksiyonu ortaya çıktı

Koleksiyonu modelleyen isim ise Travis Scott oldu.