Aylar süren söylentilerden sonra Virgil Abloh, İtalyan markasının Paris Moda Haftası Sonbahar/Kış 2020 defilesinde Off-White ™ x Air Jordan 5 modelini resmen açıkladı. Bu, Off-White ™ ‘ın Haziran 2018’deki Air Jordan 1 “UNC” den bu yana ilk Jordan iş birliğine işaret ediyor.

Off-White Air Jordan 5

Modellerin ayaklarında ve Abloh’ta yukarıda bahsettiğimiz Off-White ™ defilesinde rastlanan klasik Air Jordan 5 silueti, OG “Black Metallic” e benzer bir renkte sunuluyor, ancak yapımında önemli ölçüde farklı. Üstler, Abloh’un önceki “Ghosting” sürümleriyle uyumlu olarak ince bir sentetik TPE malzemesinden oluşur ve Off-White ™’ın kesilmiş kadın giyim parçalarına bağlanan ton dairesel bindirmeler ekliyor. Gümüş diller inceltilir ve kırmızı bir Jumpman logosu bulunur. Geleneksel logo daha sonra yanal sayaçta 23 numara vuruşuyla, Nike Air topukta beliriyor ve çeyrekte tanınabilir plastik ağ, AJ5’in tüm ayırt edici özellikleriyle sağlanıyor.

Abloh’un imzası Helvetica metni medial orta ayak boyunca yayılır, dantel uçlarında “SHOELACES” yazılı ve gözlerden birine siyah bir Off-White ™ plastik hangtag tekrarı yapılır. Son rötuşlar, P-51 Mustang’dan ilham alan orta tabandaki benekli gri detaylandırma ile sağlanır ve dış tabanın normal yarı saydam panelleri, yıpranmış bir görünüm vermek için önceden sararır.

Çıkış tarihi henüz açıklanmadı, ancak Off-White ™ Air Jordan 5 modelinin Şubat ayında NBA All-Star Weekend veya Nisan ayında civarında 225 dolarlık perakende fiyatıyla geleceği tahmin ediliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

New Balance 990v6 Grey modelinden resmi görseller geldi

40 yıl önceki piyasaya çıkışından sonra New Balance 990 çeşitli görünümler gördü.…

Dior x Jordan iş birliğinin heyecanla beklenen Air Jordan 1 High OG modeli duyuruldu

Nisan 2020’de sadece Dior mağazalarında satışa çıkacak.

Kawhi Leonard’ın ilk imza ayakkabısı tanıtıldı: New Balance “KAWHI”

Kısaca “KAWHI” ismi verilmiş.

Kevin Durant’in yeni ayakkabısı Nike Zoom KD 13 tanıtıldı

Bir Nike Basketball ayakkabısındaki en güçlü Nike Zoom Air teknolojilerine sahip model.