Mixer ve Fortnite‘ın en popüler yayıncısı Ninja, Icon Series adı verilen yeni oyun, müzik, film ve moda girişimi sayesinde battle royale oyununda kendi Fortnite skin paketine sahip oldu. Epic Games, Ninja’nın sosyal medyada sergilemesine rağmen, yeni skin’in bu akşam oyunun mağazasından satışa sunulacağını duyurdu.

Şu anda Ninja Fortnite skin için açıklanmış bir fiyat yok, ancak yeni arka bling ve flama “Pon Pon Dance”e benzeyen yeni bir ifadenin yanı sıra birkaç farklı stille birlikte geldiği de doğrulandı. Ayrıca Ninja’nın oyunda benzerliğinden dolayı ne kadar kazanacağı da doğrulanmadı. Ancak Ninja, hayranlarına, Epic Games’in yaratıcılara, benzerliklerini kullanan Marshmello ve Major Lazer gibi gelirlerin bir kısmını kazanmalarını sağlayan kendi yaratıcı kodunu kullanarak skin’i satın almalarını önerdi.

Icon Series, Fortnite’ın Star Wars, DC Comics ve Marvel ürünleri dışındaki tüm ünlü ve marka iş birlikleri için yeni bir terim olacak. Epic, Fortnite streamer’ları Loserfruit ve TheGrefg’nin bundan sonraki eklemeler olacağını söyledi.

Bir yanıt yazın
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Breaking Bad Monopoly ile “en tepeye” ulaşabilecek misiniz?

Ünlü dizinin uyumlu Monopoly versiyonu en tepeye ulaşmanızı sağlayacak.

Uno minimalist tasarımı ile dikkat çekiyor: Minimalista

Minimalista ile oyun olgunlaşıyor.

2020 Oscar Ödülleri sahiplerini buldu

Oscar Ödülleri’nde kazananların tam listesine bir göz atın.

LEGO’dan heyecanlandıran Super Mario paylaşımı

Nintendo’nun süper tesisatçısı mini figür mi olacak?