Ünlü streamer ve Fortnite ustası Tyler “Ninja” Blevins, şimdiden video oyunları dünyasını fethetti, bu yüzden de şimdi spor ayakkabı dünyasına adım attı, özel bir Nite Jogger “Time In” için adidas Originals ile takım oluşturdu. Popüler kültür üzerindeki etkisi, iş birliği, hem dijital hem de fiziksel dünyadaki yaratıcıların zanaatlarını kazanmak için harcadıkları sayısız saatle uyumlu bir yapıda.

Ninja’nın Nite Joggers’ı, katmanlı bir yapı için parlak mavi ve sarı tonları bronz ve beyaz tonlarla birleştiren sportif bir renk düzeni sunar. Her bir ayakkabının orta çeyreği oyunun yoğunlaştığı yer; sol ayak ise streaming kralının imzası olan “Ninja” grafiğini ve “Time In” vurgusunu gösteriyor. Bu sarı bezemeler, ince bir dizi basılmış ayrıntı sunan mavi bir tabana serilir. Her grafik kendi ayakkabısının iç tabanında tekrarlanır ve tam ayak BOOST orta taban, adidas’ın imza rahatlığını sağlar. Lastik outsoles görünümünü tamamlar.

Ninja, “Şikagolu video oyunları oynamayı seven bir çocuk, bir ayakkabısını birlikte üretmek için spor dünyasının en ikonik markalarından biriyle iş birliği yapabilirse, gerçekten her şey mümkündür.” dedi. “Bu felsefe sayesinde, gelecek nesil yaratıcılara hayallerini gerçekleştirmeleri için ilham vermeye yardımcı olacağımı umuyorum, eğer zamanını işin içine sokmaya istekliysen, her şeyi başarabilirsin.”

Ninja x adidas Nite Jogger Time In sneaker 31 Aralık’ta satışa sunulacak. Şu an için fiyatı ile ilgili bir bilgi paylaşılmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

New Balance 990v6 Grey modelinden resmi görseller geldi

40 yıl önceki piyasaya çıkışından sonra New Balance 990 çeşitli görünümler gördü.…

Dior x Jordan iş birliğinin heyecanla beklenen Air Jordan 1 High OG modeli duyuruldu

Nisan 2020’de sadece Dior mağazalarında satışa çıkacak.

Kawhi Leonard’ın ilk imza ayakkabısı tanıtıldı: New Balance “KAWHI”

Kısaca “KAWHI” ismi verilmiş.

Kevin Durant’in yeni ayakkabısı Nike Zoom KD 13 tanıtıldı

Bir Nike Basketball ayakkabısındaki en güçlü Nike Zoom Air teknolojilerine sahip model.