Fransız lüks moda evi Lanvin, İlkbahar / Yaz 2020 koleksiyonunun bir parçası olarak Bumper adlı yeni bir sneaker tanıttı. Bu yılın başlarında LOEWE’deki erkek giyim bölümünden gelen yeni yaratıcı yönetmen Bruno Sialelli tarafından kavramsallaştırılan ilk ayakkabı silueti olan Lanvin Bumper, 1970’lerin koşu ayakkabı modellerinden ilham alıyor. Bu old school vizyonu, aynı zamanda unisex tasarımında mevcut olan genel ahlakı etkilediğinden, klasik şeklin ötesine de hizmet ediyor.

Retro iki tonlu görünümden parlak yeşilliklere ve morlara veya sade tek renkli stillere kadar değişen 7 renkte sunulan her çift, birinci sınıf naylon ve deriden oluşan bir üst kısma sahiptir. Bu, üçlü kalın bir taban ve plastik bir topuk “spoiler” üzerine oturur. Dil, ekstra zenginlik için altın renkli bir Lanvin logosuna sahipken, topuk tırnağına kabartmalı, plastik topuk parçası üzerine oyulmuş ve içine işlenmiş taban sırtı şeklinde eklenmiş. Kontrastın son dokunuşları, bağcıklar ve orta tabandaki renklendiriciye göre farklı şekillerde değişen yukarıda belirtilen parlatılmış vurgular ile sağlanmaktadır.

Biçimlendirilmiş koşu siluet trendini bu yıl boyunca sacai x Nike LDWaffle ve UNDERCOVER x Nike Daybreak gibi modeller başlatmıştı. 7 stilin tümü Lanvin web mağazasından ön sipariş vermek için hazır. Satış fiyatı her bir çift için 550 USD olarak belirlendi ve ön siparişler için tahmini kargo çıkış tarihi 28 Aralık 2019. Türkiye’ye gelişi ile ilgili şu an için herhangi bir bilgi yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

New Balance 990v6 Grey modelinden resmi görseller geldi

40 yıl önceki piyasaya çıkışından sonra New Balance 990 çeşitli görünümler gördü.…

Dior x Jordan iş birliğinin heyecanla beklenen Air Jordan 1 High OG modeli duyuruldu

Nisan 2020’de sadece Dior mağazalarında satışa çıkacak.

Kawhi Leonard’ın ilk imza ayakkabısı tanıtıldı: New Balance “KAWHI”

Kısaca “KAWHI” ismi verilmiş.

Kevin Durant’in yeni ayakkabısı Nike Zoom KD 13 tanıtıldı

Bir Nike Basketball ayakkabısındaki en güçlü Nike Zoom Air teknolojilerine sahip model.