Nike, dünyanın en hızlı oyuncuları için tasarlanan yepyeni bir dizi ikonik Mercurial futbol ayakkabısı ortaya çıkardı. Mercurial Dream Speed olarak adlandırılan seri, birkaç sezon boyunca devam edecek ve yeni tasarımlar ile her döneme özel olarak çıkarılacak.

Mercurial Dream Spreed serisinin ilk bölümü metalik bir yüzey, parlak dantel ve soluk renkli Swoosh ile tamamlanan koyu mavi renktedir. Kramponun öne çıkan tasarımı, delikli desenleri, marka işaretleri, ürün çizgileri, renk kodları, ölçek cetveli ve önyüklemenin nasıl yapıldığına dair diğer grafik öğeleri içeren teknik Mercurial ayrıntılara sahip olan üst kısmıdır.

Krampon daha sonra 10A ve 73P renk kodlarıyla (Nike’ın logosundan beyaz ve “Barely Volt”u temsil eder) yanı sıra yanardöner bir 001 logosu ve 44.7 km/s olan futbolcuların hayalindeki hız ile tamamlandı.

Aşağıdaki galerideki ilk Nike Mercurial Dream Speed modeline bir göz atın. Kylian Mbappé ve Cristiano Ronaldo gibi futbolcular tarafından sahaya giyilecek krampon Nike web mağazası aracılığıyla 3 Ekim’de piyasaya sürülecek.

Nike Mercurial Dream Speed


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dior x Jordan iş birliğinin heyecanla beklenen Air Jordan 1 High OG modeli duyuruldu

Nisan 2020’de sadece Dior mağazalarında satışa çıkacak.

Kawhi Leonard’ın ilk imza ayakkabısı tanıtıldı: New Balance “KAWHI”

Kısaca “KAWHI” ismi verilmiş.

Kevin Durant’in yeni ayakkabısı Nike Zoom KD 13 tanıtıldı

Bir Nike Basketball ayakkabısındaki en güçlü Nike Zoom Air teknolojilerine sahip model.

New Balance 990v6 Grey modelinden resmi görseller geldi

40 yıl önceki piyasaya çıkışından sonra New Balance 990 çeşitli görünümler gördü.…