Nike, Flyease teknolojisini kullanarak sıfırdan inşa edilen ilk ayakkabısı olan yeni Nike Air Zoom UNVRS basketbol ayakkabısını piyasaya sürdü.

Nike’ın Flyease teknolojisi, kolay giriş ve çıkışın yanı sıra tüm ayak şekillerine ve boyutlarına hizmet eden ayarlanabilirliği sağlamak için çalışır. Nike Basketball, oyuncuların ayakkabılarına nasıl girdiğini radikal bir şekilde yeniden tanımlayan ve hızlı tepki veren birinci sınıf yastıklama malzemesi sağlayan atletik bir ayakkabı geliştirmeye başladı. Tasarım felsefesi, daha uygun ayakkabılar yaratmak umuduyla doğrudan engelli sporculara da hitap ediyor.

WNBA yıldızı Elena Delle Donne, yeni Air Zoom UNVRS modelini tanıtan sporcu olacak. Delle Donne, ayakkabının daha akıllı, yüksek performanslı bir basketbol ayakkabısı olması için gerekli bileşenlerle doğru yapıldığından emin olmak için kız kardeşi Lizzie’den iç görü kazanabildi.

Delle Donne ayakkabıya ilişkin olarak “Profesyonel bir sporcunun onu giyebileceğini göstermek istedim. Erkek, kadın, yetişkin, engelli insanlar. Bu ayakkabı herkese uygun şekilde işe yarayacak.” Orta tabana bağlanan mıknatıslı bir topuk ile inşa edilen ayakkabı ile insanlar, ellerini kullanmadan ayaklarını etkin bir şekilde içeri ve dışarı kaydırabilir. Ayrıca Nike’ın tamamen kapsayıcı bir örneği olan güvenli bir oturuşa olanak sağlamak için Flywire kabloları olan bir kayışla güçlendirildi.

Bu yılın başlarında Air Zoom UNVRS modelindeki Flyease teknolojisinin kullanımını gösterdikten sonra, Nike resmen ilave bir renk tonu ile basketbol spor ayakkabısını satışa çıkardı. Yeni siluet, üst kısımda canlı bir mor tonu kucaklar, ardından çok renkli bir dış tabana sahiptir. Önceki model beyaz ve parlak kırmızı bir renk tonu içeriyordu ve ilk olarak Washington Mystics yıldızı Elena Delle Donne’de görüldü. Yeni Nike Air Zoom UNVRS modelini Nike.com’dan satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

New Balance 990v6 Grey modelinden resmi görseller geldi

40 yıl önceki piyasaya çıkışından sonra New Balance 990 çeşitli görünümler gördü.…

Dior x Jordan iş birliğinin heyecanla beklenen Air Jordan 1 High OG modeli duyuruldu

Nisan 2020’de sadece Dior mağazalarında satışa çıkacak.

Kawhi Leonard’ın ilk imza ayakkabısı tanıtıldı: New Balance “KAWHI”

Kısaca “KAWHI” ismi verilmiş.

Kevin Durant’in yeni ayakkabısı Nike Zoom KD 13 tanıtıldı

Bir Nike Basketball ayakkabısındaki en güçlü Nike Zoom Air teknolojilerine sahip model.