İster profesyonel bir oyuncu olun, ister istekli bir oyuncu olun, açlığınızı tatmin etmek ve kill/death oranınızı yükseltmek arasındaki mücadele tanıdık geliyor mu? Bu sıkça karşılaştığınız bir sorunsa endişelenmeyin, Pringles buna Hunger Hammer ile sonunda bir çözüm buldu.

“Hunger Hummer” olarak adlandırılan ürün için Pringles, çeşitli spor etkinliklerinde giyilen bira şapkalarını hatırlatan bir Pringles besleme makinesi oluşturmak için Razer kulaklığına takılabilecek bir dizi 3D baskılı bileşen üretti. Hala “beta prototipi” olsa da, küçük kısıtlamalar temel olarak kulaklığınızın yanında yavaşça mekanik bir kolla beslenen bir yonga tüpü tutarak çalışır. Kulaklıklı mikrofon seti veya uzaktan kumanda üzerindeki bir düğmeye bastığınızda, kol ağzınıza bir cips getirir ve eldeki oyuna tamamen odaklanmanızı sağlar.

Yeni Hunger Hammer ürününü tanıtmak için, Pringles ünlü Twitch yayıncısı Criken ile anlaştı. Aşağıdan canlı yayının tam kaydını kontrol edebilir ve bir altta Engadget’in cihazı incelemesini izleyebilirsiniz.

Watch PRINGLES SELF-SUSTAINING GAMER PROTOTYPE – #ad from Criken on www.twitch.tv
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Breaking Bad Monopoly ile “en tepeye” ulaşabilecek misiniz?

Ünlü dizinin uyumlu Monopoly versiyonu en tepeye ulaşmanızı sağlayacak.

Uno minimalist tasarımı ile dikkat çekiyor: Minimalista

Minimalista ile oyun olgunlaşıyor.

2020 Oscar Ödülleri sahiplerini buldu

Oscar Ödülleri’nde kazananların tam listesine bir göz atın.

LEGO’dan heyecanlandıran Super Mario paylaşımı

Nintendo’nun süper tesisatçısı mini figür mi olacak?