Futbol sezonu yeni yeni başlamışken, Nike ve Brezilyalı süperstar Neymar Jr. yeni Mercurial Vapor 360 “Speed Freak” i duyurdu.

Paris Saint-Germain için 2019/20 sezonunun ilk imzasını işaretleyen futbol ayakkabısı, Neymar için kişisel bir anlam taşıyan tasarımlarla süslenirken motor sporlarından esinlenen bir tasarıma bürünüyor. Siyah ve krom renkli kareli bayrak baskısı, kramponun üst kısmının orta kısmına sarılırken kırmızı, alttan ve orta kısımdan geçiyor. Tasarım, Neymar’ın arkadaşı Lewis Hamilton’a övgüde bulunurken, ikincisi Brezilya’nın efsanevi F1 pilotu Ayrton Senna’ya saygı duyuyor.

Ek olarak, önceki imza kramponlarına gönderme yapan Neymar ile ilgili semboller, Brezilya milli takımı için giyilen “10”, “Alegria” metni, ilk imzası Hypervenom’un “Sonho Dourado” Altın Rüyası, romanı gibi dağılmış ailesi ve Rihanna’dan ilham alan “Shhh” için roma rakamlı “IV” dövmesi. Sonunda, “Just Do It” ve “Merc” markalaması kaldırılırken, Swoosh ibareleri serbest kaldı.

İlgilenenler hayranları, Neymar Jr.’ın onuncu Mercurial Vapor 360 kramponunu, 29 Ağustos’tan itibaren belirli Nike perakendecilerine ve nike.com’a ulaştığında satın alabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

New Balance 990v6 Grey modelinden resmi görseller geldi

40 yıl önceki piyasaya çıkışından sonra New Balance 990 çeşitli görünümler gördü.…

Dior x Jordan iş birliğinin heyecanla beklenen Air Jordan 1 High OG modeli duyuruldu

Nisan 2020’de sadece Dior mağazalarında satışa çıkacak.

Kawhi Leonard’ın ilk imza ayakkabısı tanıtıldı: New Balance “KAWHI”

Kısaca “KAWHI” ismi verilmiş.

Kevin Durant’in yeni ayakkabısı Nike Zoom KD 13 tanıtıldı

Bir Nike Basketball ayakkabısındaki en güçlü Nike Zoom Air teknolojilerine sahip model.