eSpor dünyasında, az sayıda oyuncu Ninja olarak bilinen Tyler Blevins kadar tanınabilir. 28 yaşındaki oyuncu, son birkaç yıl içinde çok başarılı olan bir stream yıldızı haline geldi, genç kariyerinde birçok başarıya imza attı ve daha önce açıklandığı gibi büyük bir iş birliği daha yaptı.

Blevins, adidas Originals’ın ilk bireysel eSpor iş ortağı oldu. Adidas zaten Team Heretics ve Grow uP gibi eSports takımları ile çalışsa da, Blevins ile anlaşma benzersiz çünkü grup yerine tek bir oyuncunun etrafında toplanıyor. Ayrıca, Originals’in katılımı, Alexander Wang ve Kanye West gibi ortaklar tarafından tasarlananlar gibi imza öğelerinin yolda olabileceğine işaret ediyor. “Ortaklık, spor giyim markasının oyun oynama konusundaki taahhüdünü işaret ediyor.” deniyor adidas’ın açıklamasında. “Adidas, dünyanın en üretken oyuncularından ve içerik yaratıcılarından birini ailesine resmi olarak selamlıyor.”

Geçen yıl Blevins, K-Swiss tarafından yakın zamanda keşfedilen bir pazar olan bir ayakkabı iş birliği geliştirme isteğini ima etti. Henüz Ninja temalı sneakers henüz duyurulmamış olsa da, ünlü streamer Twitter ve Youtube sayfalarında kısa bir duyuru videosu yayınladı. “Adidas ile ortaklık kurmak, oyunun başındaki diğer yaratıcıları kutlayan bir aileye katılma şansı” Blevins, “NINJA” logolu adidas kapüşonlu giyiyor.

adidas’ın özel Ninja sayfası, henüz çıkış tarihi onaylanmayan iş birliğinin gelecekteki haberlerine ev sahipliği yapacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Breaking Bad Monopoly ile “en tepeye” ulaşabilecek misiniz?

Ünlü dizinin uyumlu Monopoly versiyonu en tepeye ulaşmanızı sağlayacak.

Uno minimalist tasarımı ile dikkat çekiyor: Minimalista

Minimalista ile oyun olgunlaşıyor.

2020 Oscar Ödülleri sahiplerini buldu

Oscar Ödülleri’nde kazananların tam listesine bir göz atın.

LEGO’dan heyecanlandıran Super Mario paylaşımı

Nintendo’nun süper tesisatçısı mini figür mi olacak?