Yazın internete sızan fragmanını yakalayan birkaç şanslı hayran oldu ama Christopher Nolan’ın yaklaşmakta olan TENET filmini çevreleyen pek fazla ayrıntı bugüne kadar ortaya çıkmadı.

Warner Bros. nihayet John David Washington (BlacKkKlansman) ve Robert Pattinson’ın rol aldığı merakla beklenen projenin ilk uzun metrajlı fragmanını paylaştı. Aynı teaser gibi, görseller de, Washington tarafından canlandırılan filmin kahramanı, nükleer soykırımdan daha kötü bir şey olduğunu ima eden III. Dünya Savaşı’nı engelleme görevine başladığı sırada eyleme atıldı. Ayrıca, otomobilin çarpma ve olayların tersi yönde gösterilmesi gibi, zaman manipülasyonu filmde büyük bir rol oynayacak gibi görünüyor. Fragmanda ayrıca Black Panther soundtrack’inin arkasındaki Oscar ödüllü besteci Ludwig Göransson’un çalışması da yer alıyor. IMDB filmi “uluslararası casusluk, zaman yolculuğu ve evrim etrafında dönen aksiyon bir epik” olarak nitelendiriyor.

Fragmanın paylaşılması TENET’in sosyal medya hesaplarında tease edildi. Filmin logosunun saat gibi döndüğünü gösterip, 12/19/19 numaralarında duruyordu.

TENET, en son sinemaseverleri Dunkirk filmi ile kucaklayan Nolan’ın onbirinci filmi olacak. Filmde Washington ve Pattinson ile birlikte Aaron Taylor-Johnson, Himesh Patel, Dimple Kapadia, Michael Caine, Kenneth Branagh ve Elizabeth Debicki de rol alıyor.

TENET 17 Temmuz 2020’de vizyona girecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Breaking Bad Monopoly ile “en tepeye” ulaşabilecek misiniz?

Ünlü dizinin uyumlu Monopoly versiyonu en tepeye ulaşmanızı sağlayacak.

Uno minimalist tasarımı ile dikkat çekiyor: Minimalista

Minimalista ile oyun olgunlaşıyor.

2020 Oscar Ödülleri sahiplerini buldu

Oscar Ödülleri’nde kazananların tam listesine bir göz atın.

LEGO’dan heyecanlandıran Super Mario paylaşımı

Nintendo’nun süper tesisatçısı mini figür mi olacak?