Arsenal Futbol Kulübü, resmi kıyafet ortağı olarak 424 markasına hoş geldin dedi. Los Angeles merkezli marka, Arsenal FC’nin oyuncuları ve kıdemli personeli için takım elbise tasarlayacak ve kulüp tarihinde ilk defa Kadınlar Süper Lig şampiyonu Arsenal Kadınlar Futbol Takımı için resmi kıyafet de üretecek.

Bu iki yıllık ortaklığın temel bir bileşeni, 424 markasının ortağı Guillermo Andrade’ın Héctor Bellerín ile arkadaşlığı oldu. Çağdaş sokak giyimini profesyonel spor dünyasına taşıyan 424, yaratıcı tasarımlarını ve Los Angeles ruhunu kulüpteki projelerine kanalize edecek. Gösterilen görünümlerden bazıları kulübün amblemi, “424” marka işaretleri ve uzun, over-size boy paltolarla süslenmiş takım elbiseleri içeriyor.

Arsenal Ticari Direktörü Peter Silverstone iş birliğiyle ilgili şunları söyledi:“424’ü, Arsenal erkek takımı ve kulüp tarihinde ilk kez kadın takımının resmi kıyafet ortağı olarak görmekten mutluluk duyuyoruz. Yaratıcı ve yenilikçi değerleri, Arsenal Futbol Kulübü’nün değerleriyle eşleşiyor ve en yeni tasarımlarını sergilemek için heyecan verici içerik ve etkinlikler oluşturmak için 424 ile iş birliği yapmayı, yeni bir izleyici kitlesine ulaşmalarını ve markalarını uluslararası bir şekilde büyütmelerini dört gözle bekliyoruz. ”

Arsenal x 424

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Supreme x Barbour Spring 2020 Kapsül Koleksiyonu

Islak havanın sıcaklığını geri getiriyor.

Dior x Jordan iş birliğinin heyecanla beklenen Air Jordan 1 High OG modeli duyuruldu

Nisan 2020’de sadece Dior mağazalarında satışa çıkacak.

Automobili Lamborghini x Supreme koleksiyonu ortaya çıktı

Ceket, tişört, tulum, hokey forması, bere ve daha fazla parça Lamborghini’nin meşhur boğa logosu ile kaplanmış.

Dior x Jordan “Air Dior” Kapsül Koleksiyonu ortaya çıktı

Koleksiyonu modelleyen isim ise Travis Scott oldu.