25’inci James Bond filmi No Time To Die filmini ölümsüzleştirmek için OMEGA yeni bir Seamaster Diver 300M 007 No Time To Die Edition hazırladı. Askeri ihtiyaçlar göz önünde bulundurulduğunda, yeni kronometre Bond aktörü Daniel Craig‘in de katılımıyla tasarlandı.

Titanyum örgü Milanese Kayışı veya koyu kahverengi, gri ve bej renkli NATO Kayışı şeklinde, döngü üzerine kazınmış 007 bulunan 42mm boyutundaki saat, Grade 2 Titanyumdan üretilmiştir ve yeni bir safir-kristal cam özelliğine sahiptir. OMEGA ayrıca, saatin üzerinde bulunan çerçeve halkasına uygun, eskimiş “tropikal” bir kahverengiden yapılmış bir alüminyum kadran kullandı. Saat, OMEGA Co-Axial Master Chronometer Calibre 8806 tarafından desteklenmektedir ve Bond franchise ve orijinal askeri sayılan saatler ile ilişkili bir dizi numara ile işaretlenmiş bir NAIAD LOCK caseback ile korunmaktadır. 30 bara (300 metre / 1000 feet) kadar su geçirmez özelliğe sahip olan saat, özel bir kumaş kese ve OMEGA’nın 5 yıllık garantisi ile geliyor.

NATO Kayışı ve Milanese Kayışı seçenekleri için sırasıyla 8,100 dolar ve 9,200 dolar olarak fiyatlandırılan OMEGA Seamaster Diver 300M 007 No Time To Die Edition, omegawatches.com adresinde ve yetkili satıcılarda Şubat ayında satışa çıkacak.

Bir yanıt yazın
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Arsenal resmi kıyafet ortağı Los Angeles markası 424 oldu

Hector Bellerin’in yakın dostu Guillermo Andrade’nin ortağı olduğu 424 erkek ve kadın takımlarının kıyafetlerini üretecek.

Supreme x Barbour Spring 2020 Kapsül Koleksiyonu

Islak havanın sıcaklığını geri getiriyor.

Automobili Lamborghini x Supreme koleksiyonu ortaya çıktı

Ceket, tişört, tulum, hokey forması, bere ve daha fazla parça Lamborghini’nin meşhur boğa logosu ile kaplanmış.

Dior x Jordan “Air Dior” Kapsül Koleksiyonu ortaya çıktı

Koleksiyonu modelleyen isim ise Travis Scott oldu.