Portland Trail Blazers takımının yıldızı Damian Lillard, NBA sezonunun ilk günlerinde MVP kalibresinde sayılar ortaya koyuyor. Ancak yıldız point guard bir sporcudan çok daha fazlası. Çok yönlü bir birey ve adidas da hikayesini anlatmasına yardım ediyor Yeni Dame 6 ile. Hafif fakat yine de destekleyici olan 5/8’lik bir kesim silueti olan Dame 6, “Ruthless” ve “Hecklers” tarzlarında ilk kez sahneye çıktı.

Bir şeyleri ortaya çıkaran “Ruthless” yinelemesi. Sade bir siyah yanal tarafı ve canlı bir kırmızı/yeşil neon medial tarafı ile yin-yang renk engelleme özelliğine sahip olan “Ruthless” aynı zamanda orta tabanına koyu bir yazı, dil üzerindeki büyük Dame logoları ve yarı saydam bir dış taban sunar. “İnsanlara karşı rekabet etmeye geldim, ama fazla bir şey demiyorum. Trash konuşmuyorum, sadece her fırsatta onlara gidiyorum ”dedi Damian Lillard. “Hayatta ve basketbolda, şefkatli ve merhametsiz davranmanın bir yolu var. Her ikisine de sahip olmak önemlidir; ben bu şekilde büyütüldüm.”

“Ruthless” renk modelinden sonra, Dame 6 “Hecklers” paketinde piyasaya sürülecek. Bu dört ayakkabı koleksiyonu, stillerini kavrama durumlarında Dame’in soğukkanlı doğasından çekiyor. Yani, büyük şutları sokmak ve onun atışı kaçırmasından başka bir şey istemeyen, meraklı hayranlarla dolu bir arenaya ölümcül bir toprak atıyor. Siyah, mavi, turuncu ve sarı renkte gelen dört stilin tümü, fermuarlı emojiyi, “Get Dealt With” motifini ve topuk üzerinde “Hecklers”ı içeren bir grafik baskıya sahip. Bu da Lillard’ın sahadan ayrılırken son gülen olmasını gösteriyor.

Düşük kayma stilleri dışında, Dame 6 performans teknolojisiyle dolu. Tam uzunlukta bir Lightstrike orta taban, Dame 5’te kullanılan BOUNCE köpüğünün yerine, yastıklama ve yanıt verme yeteneğini bir araya getirirken, perdeli bir bağlanma sistemi kilitlemeyi garanti eder. Son olarak, yeni bir çekiş desenine ve yuvarlatılmış kenarlara sahip bir dış taban, NBA’nın en iyi guard’larından birine uygun tutuş sağlar.

Adidas Dame 6, adidas online mağazasında ilk olarak 29 Kasım’da “Ruthless” renk modeli ile çıkacak. 18 Ocak 2020’de de “Hecklers” renk modeli ile karşımıza çıkacak.

adidas Damian Lillard Dame 6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dior x Jordan iş birliğinin heyecanla beklenen Air Jordan 1 High OG modeli duyuruldu

Nisan 2020’de sadece Dior mağazalarında satışa çıkacak.

Kawhi Leonard’ın ilk imza ayakkabısı tanıtıldı: New Balance “KAWHI”

Kısaca “KAWHI” ismi verilmiş.

Kevin Durant’in yeni ayakkabısı Nike Zoom KD 13 tanıtıldı

Bir Nike Basketball ayakkabısındaki en güçlü Nike Zoom Air teknolojilerine sahip model.

New Balance 990v6 Grey modelinden resmi görseller geldi

40 yıl önceki piyasaya çıkışından sonra New Balance 990 çeşitli görünümler gördü.…