Elon Musk, Temmuz ayında verdiği Netflix’i 10.0 yazılım sürümü ile Tesla‘ya getirme sözünü yerine getiriyor. Resmi olarak “Tesla Theater Mode” başlıklı 10.0 güncellemesi, kullanıcıların arabaları park halindeyken Netflix, YouTube ve Hulu / Hulu + (bu özelliğe abone iseniz Canlı TV dahil) kullanmalarına izin veriyor. Bu mod ayrıca Tesla’nın öğretici videolarına da erişim sağlıyor.

“Car-aoke” biçiminde daha fazla eğlence güncellemesi, büyük bir müzik ve şarkı sözü kütüphanesi ile birlikte gelen ve bir çok dil desteğinin de bulunduğu bir karaoke uygulaması. “Koş ve ateş et” oyunu Cuphead de bu güncelleme ile birlikte geliyor.

Tüm Tesla sürücülerinden en çok talep edilen özelliklerden biri olan Spotify Premium, desteklenen tüm pazarlarda uzun zamandır beklenen ilk çıkışını yaptı.

Yenilik güncellemeleri arasında park çanları gibi belirli uyarılar için kabin hacmini düşüren “Joe Mode” bulunur. “Kendimi Şanslı Hissediyorum” ve “Kendimi Acıkmış Hissediyorum” navigasyon özellikleri; sizi arabanızın menzilindeki yerel bir restorana veya ilgi alanınıza götürecek.

V10.0’daki ek güncellemeler, Tam Kendi Kendine Sürüş Yeteneği veya Geliştirilmiş Otopilot satın alan müşterilere, otomobillerini kendi görüş alanlarına girdikleri sürece, park yerlerinden doğrudan bulundukları yere çağırabilme olanağı sağlayan Smart Summon’u içermektedir.

Dünyanın dört bir yanındaki Tesla sahipleri bu hafta havadan güncelleme ile 10.0 yazılım sürümüne ulaşabilecekler.

Yeni versiyonun tam notları için Tesla bloguna gidin.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Eşine çok rastlanmayan Ferrari 250 GT prototipi satışa çıkıyor

Pinin Farina tarafından hazırlanan 1956 Ferrari 250 GT Berlinetta prototipi 1,4 milyon dolar karşılığında satışa çıkarılacak.

Vantablack kaplı BMW X6 dünyanın en koyu siyah arabası

Dünyanın en koyu siyah arabası Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak.

Tamamen 911, tamamen Turbo, tamamen yeni: Porsche 911 Turbo S

Porsche, yeni 911 Turbo S modelini daha önce eşi benzeri görülmemiş bir güç, sürüş dinamikleri ve konforla sunuyor.

Nadir bulunan 1975 model Mercedes-Benz Pullman satışa çıktı

7 yıl süren renovasyon müthiş bir titizlikle tamamlandı.