Nike, Dior ve Jordan markalarının en çok beklenen “Air Dior” kapsül koleksiyonu resmi fotoğraflarını paylaştı. Kapsülün modellenmesi de, ikilinin hazır giyim, Air Jordan 1 High OG Dior silueti ve aksesuarlarını giyen Travis Scott tarafından yapıldı. Stil görünümüne eşlik eden, Air Jordan 1 Low Dior modeline temiz bir görünüm sergileyen bir ürün görüntüsü oldu.

Koleksiyonun öne çıkan özellikleri arasında “Air Dior” logosu, MA-1 bomber montları, gri süet hoodie’ler, kaşmir kazaklar, bob şapkalar ve lüks etiketin en sevdiği renk “Dior grisi” ile noktalanmış kolyeler ile süslenmiş minimalist yün takımlar yer alıyor, şık bir kontrast için lacivert ve beyaz tonlarının yanında.

“Koleksiyon, klasik spor stillerine yeni bir hayat getirirken, Jordan ve Dior kasalarındaki zamansız silüetleri dengeler. Bu parçalar, 1980’lerin Amerikan spor giyimiyle efsanevi Michael Jordan’dan esinlenilmiş hissi ile moda evinin olağanüstü terzilik uzmanlığını bir araya getiriyor.”

Air Jordan 1 Low Dior Sneakers

Travis Scott’ın üzerinde inceleyebileceğiniz Dior x Jordan Air Dior Kapsül Koleksiyonu, Nisan 2020’de seçili Dior mağazaları ve pop-up store’larda satışa çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Supreme x Barbour Spring 2020 Kapsül Koleksiyonu

Islak havanın sıcaklığını geri getiriyor.

Arsenal resmi kıyafet ortağı Los Angeles markası 424 oldu

Hector Bellerin’in yakın dostu Guillermo Andrade’nin ortağı olduğu 424 erkek ve kadın takımlarının kıyafetlerini üretecek.

Dior x Jordan iş birliğinin heyecanla beklenen Air Jordan 1 High OG modeli duyuruldu

Nisan 2020’de sadece Dior mağazalarında satışa çıkacak.

Kawhi Leonard’ın ilk imza ayakkabısı tanıtıldı: New Balance “KAWHI”

Kısaca “KAWHI” ismi verilmiş.