Geçen hafta sonlarına doğru göz attıktan sonra Ronnie Fieg ve onun KITH markası The Godfather iş birlikleri KITH x The Godfather kapsül koleksiyonu ile ortaya çıktılar.

Ortak çalışma kapsülü üç öğeden oluşur: kapüşonlu, uzun kollu ve kısa kollu tişört. Kapüşonlu, Vito Corleone olarak Marlon Brando’nun bir portresi cephede süslenmiştir, uzun kollu tişört ise teaserlar’da görüldüğü gibi KITH logosunu tutan Godfather’in kukla görseline sahiptir. Son olarak kısa kollu tişört, Marlon Brando’nun bir fotoğrafının üzerine Vito Corleone olarak eklenen bir KITH kutusu logosunu sergiliyor. Ek olarak, her kapşonun arkasında KITH ve Paramount Pictures markasıyla birlikte bir The Godfather başlığı bulunur.

KITH x The Godfather kapsül koleksiyonu

İlgilenen okuyucularımız, bugün 18:00’de başlayan kapsül koleksiyonu KITH mağazaları ve KITH’in online mağazası aracılığıyla The Godfather x KITH kapsülünden ürün satın alabilecekler.

Francis F. Coppola’nın şaheseri 1971’de görücüye çıktı ve günümüzde bile hala klasik bir sinema mücevheri. KITH ile birlikte, The Godfather geçmişte Supreme ve diğer birçok marka ile iş birliği yaptı.

Bir yanıt yazın
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Arsenal resmi kıyafet ortağı Los Angeles markası 424 oldu

Hector Bellerin’in yakın dostu Guillermo Andrade’nin ortağı olduğu 424 erkek ve kadın takımlarının kıyafetlerini üretecek.

Supreme x Barbour Spring 2020 Kapsül Koleksiyonu

Islak havanın sıcaklığını geri getiriyor.

Dior x Jordan iş birliğinin heyecanla beklenen Air Jordan 1 High OG modeli duyuruldu

Nisan 2020’de sadece Dior mağazalarında satışa çıkacak.

Automobili Lamborghini x Supreme koleksiyonu ortaya çıktı

Ceket, tişört, tulum, hokey forması, bere ve daha fazla parça Lamborghini’nin meşhur boğa logosu ile kaplanmış.