Dior, Kim Jones’un Summer 2020 Men Koleksiyonu için reklam kampanyasını ortaya çıkardı. Steven Meisel tarafından yönetilen kampanya, Kim Jones’un, Future Relics serisindeki perspektifini de ortaya koyan Amerikalı sanatçı Daniel Arsham ile yaptığı iş birliği ile tasarladıkları silüetler ve aksesuarları gösteriyor.

Dior Summer 2020 Men

Dior Erkek Kıyafetleri Artistik Direktörü Kim Jones “Bu reklam kampanyası Dior’un geçmişini ve geleceğini havalı ve zamansız şekilde yansıtıyor.” diyor.

Fotoğraflarda, “Geleceğin arkeologu” ismi verilmiş aşınmış ve paslanmaz çelikten yapılmış olan bir heykel ve delik kuvars kristali görülüyor. “Geleceğin arkeologu” da Back to the Future üçlemesinin efsane zamanda yolculuk arabası DeLorean ile Kim Jones’un en önemli yardımcısı olarak yer alıyor.

Dior Summer 2020 Men

Dior’un kurucu modacısının şans getirdiğini düşündüğü inci çiçeği ve Marc Bohan tarafından 1967’de tasarlanan DIOR OBLIQUE de yer alıyor. Vurucu ve yanardöner renkleri ile silinmez bir imza gibi olan ve grafik desenli logo süslemeleri ile lüks bavul evi RIMOWA ile yapılan özel tasarımlar bulunuyor. Alüminyum kabin ve bagaj bavulları ile el çantası ve clutch’lar modern Dior ikonları ile kombin edilmiş. Hali hazırda ikonik olmuş Kim Jones tasarımları, 3020 yılına bir zaman yolculuğunu Monsieur Dior’un favori objeleri ile yapıyor. Bir telefon ya da saati görebilirsiniz ki onlar da yeniden hayata döndürülmüş aksesuarlar gibi görünüyor.

Dior Summer 2020 Men

Tasarımlar, Christian Dior’un favori renkleri olan gri ve maviyi kabul etmeyen ve bununla birlikte hafif ve esnek kumaşları Tailleur Oblique serisinde yeniden keşfediyor. Daniel Arsham’ın atölyesinde giydiği ayakkabılardan esinlenilen transparan botlar modellere modern zerafet ödünç verirken, ceketler ve pantolonlar ile eşleştirilmiş. Mücevherlerde kullanılan Dior logosu “kullanılmış” görüntüsü veren çatlaklar ile tasarlanırken, küpeler, ünlü sanatçının felsefesini ve işlerini yansıtan şekilde kristaller ile donatılmış.

Dior Summer 2020 Men

Podyum şovunun ruhunu taşıyan ve geçmiş, şimdiki zaman ile geleceği bağlayan bu diyalog moda evinin tarihinde yeni bir bölüm açarken, mirasına görülmemiş bir övgü sunuyor.

Dior Summer 2020 Men Collection Credits:

Reklam Fotoğrafçısı: STEVEN MEISEL
Sanat Yönetmeni: RONNIE COOKE NEWHOUSE
Stilist: MELANIE WARD
Makyöz: PAT MCGRATH
Saç Tasarımcısı: GUIDO PALAU 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Arsenal resmi kıyafet ortağı Los Angeles markası 424 oldu

Hector Bellerin’in yakın dostu Guillermo Andrade’nin ortağı olduğu 424 erkek ve kadın takımlarının kıyafetlerini üretecek.

Supreme x Barbour Spring 2020 Kapsül Koleksiyonu

Islak havanın sıcaklığını geri getiriyor.

Dior x Jordan iş birliğinin heyecanla beklenen Air Jordan 1 High OG modeli duyuruldu

Nisan 2020’de sadece Dior mağazalarında satışa çıkacak.

Saly’s Tiny House Sunrise şehirden kaçmak isteyenler için!

Şehirden çok mu sıkıldın? Al Tiny House’unu nerede yaşamak istiyorsan orada yaşa!