Canada Goose, Inuit tasarımcılarının bir dizi özel tasarım parka için yardımını içeren iş birlikçi bir koleksiyon olan “Project Atigi” nin ikinci çıkışını duyurdu. Bu sefer Canada Goose; Inuvialuit, Nunatsiavut, Nunavut ve Nunavik bölgesinden 18 Inuit tasarımcısı tarafından yapılan 100 parkayı sergileyecek.

Canada Goose Başkanı & CEO’su Dani Reiss, “Inuit işçiliğini dünyayla paylaşmak ve bize ilham veren topluluklarda sosyal girişimcilik fırsatları yaratmak için küresel platformumuzu kullanıyoruz. Bir Project Atigi parka satın aldığınızda, onları ve onları şekillendiren yerlere yatırım yapıyorsunuz.” Dış giyimde zamanla test edilen Inuit geleneklerini ilerleten her parka sadece bir tasarımcı tarafından değil, anneler, büyükanneler, hemşireler, öğretmenler ve ofis çalışanları tarafından kendi topluluklarındaki küçük işletme sahiplerine özel tasarlandı.

Hem erkek hem de kadın tarzlarında mevcut olan Canada Goose “Project Atigi” koleksiyonu ile elde edilen gelir, Inuit Tapiriit Kanatami (ITK) aracılığıyla Kanada’daki Inuit topluluklarına geri bağışlanacak. 23 Ocak’ta Canada Goose online mağazasında satışa çıkacak parkalara aşağıda bir göz atın.

Canada Goose ürünlerinden satın almak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Supreme x Barbour Spring 2020 Kapsül Koleksiyonu

Islak havanın sıcaklığını geri getiriyor.

Arsenal resmi kıyafet ortağı Los Angeles markası 424 oldu

Hector Bellerin’in yakın dostu Guillermo Andrade’nin ortağı olduğu 424 erkek ve kadın takımlarının kıyafetlerini üretecek.

Dior x Jordan iş birliğinin heyecanla beklenen Air Jordan 1 High OG modeli duyuruldu

Nisan 2020’de sadece Dior mağazalarında satışa çıkacak.

Automobili Lamborghini x Supreme koleksiyonu ortaya çıktı

Ceket, tişört, tulum, hokey forması, bere ve daha fazla parça Lamborghini’nin meşhur boğa logosu ile kaplanmış.