Premium yaşam tarzı markası ve oyun organizasyonu 100 Thieves, Los Angeles’ın kalbinde yaklaşık 1.400 metrekarelik yeni bir merkez açtı. Resmi olarak 100 Thieves Cash App Compound olarak adlandırılan alan, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük e-spor takımı tesisi olarak iddiasını öne çıkarıyor.

100 Thieves Cash App Compound

100 Thieves Kurucusu ve CEO’su Matthew “Nadeshot” Haag, “100 Thieves Cash App Compound, oyundan doğan bir yaşam tarzı markası olan yeni bir şirket kategorisi oluşturma vizyonumuzun ürünü” diyor. “Los Angeles, şirketi kurduğumuz üç sütun olan e-spor, eğlence ve moda merkez üssüdür, bu yüzden bu bir e-spor organizasyonu ve yaşam tarzı markasının ne olabileceği konusunda yenilik yapmak için mükemmel bir ev. Hayranlarımızın Compound’u deneyimlemelerini görmek için sabırsızlanıyorum.”

100 Thieves LA merkezi, markanın giyim parçaları için bir perakende satış mağazasının yanı sıra, e-spor eğitimi, video oyunu canlı yayın yayını, içerik üretimi ve moda tasarımı için belirlenmiş alanlar içeriyor.

İki şirket arasındaki anlaşma 100 Thieves’in e-spor takımlarını, içeriklerini ve formalarını da içerdiğinden, Cash App, en son teknoloji ürünü tesis için başlık sponsoru olarak hizmet veriyor. Ortaklığın ilave yönleri 2020 boyunca açıklanacak.

Kasım 2017’de kurulan 100 Thieves, oyun ve e-sporlardan doğan en hızlı büyüyen marka ve şu anda dünyanın en değerli 10 e-spor markasından biri. Haag’ın yanı sıra şirketin diğer ortakları; Drake, Scooter Braun ve Cleveland Cavaliers sahibi Dan Gilbert.

100 Thieves Cash App Compound’un açılışı, şirketin yakın zamanda başlatılan 2020 forma programını takip ediyor. 100 Thieves hayranları, Reigning Champ’un eski marka başkanı tarafından yaratılan gelecekteki çıkışları bekleyebilirler.

100 Thieves hakkında daha fazla bilgi için 100thieves.com adresini ziyaret edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Breaking Bad Monopoly ile “en tepeye” ulaşabilecek misiniz?

Ünlü dizinin uyumlu Monopoly versiyonu en tepeye ulaşmanızı sağlayacak.

Uno minimalist tasarımı ile dikkat çekiyor: Minimalista

Minimalista ile oyun olgunlaşıyor.

2020 Oscar Ödülleri sahiplerini buldu

Oscar Ödülleri’nde kazananların tam listesine bir göz atın.

LEGO’dan heyecanlandıran Super Mario paylaşımı

Nintendo’nun süper tesisatçısı mini figür mi olacak?