E-spor popülaritesindeki patlamaya rağmen, bazıları hala oyunun dürüstlüğünü “spor” olarak adlandırmaya itiraz ediyor, ancak spor devi Puma’nın ikna olmaya ihtiyacı yok. Geçtiğimiz hafta Gamescom’da tanıtılan Playseat | Puma geliştirmek için oyun ekipmanları şirketi Playseat ile iş birliği kurdu.

Puma’nın Global İnovasyon Direktörü Harles Johnson, “Sporcuları sporlarına özel gereksinimleriyle birlikte sporcu olarak görmeye başlamamız gerekiyor. Bir spor şirketi olarak, bu sporculara en iyi performans göstermeleri gereken ürünleri sunmak istiyoruz.” dedi.

Nefes alabilen malzemelerden yararlanan ve telefonları, oyun kumandalarını ve uzaktan kumandaları saklamak için dört örme yan cep bulunan ergonomik bir sallanan sandalye şeklini alarak, oyun koltuğunun Johnson’ın yüksek atletik özlemlerine ulaşmaya devam edeceğinden emin değiliz ancak, kolayca geri ve ileri sarma yeteneği, biraz kan akmasına ve maraton oyun oturumlarında uyuşuk popoları önlemeye yardımcı olabilir.

Koltuğun, hareketin ne zaman çılgınca döndüğünü kaymasını önlemek için, koltukta, tasarımcıların “atak modu” (öne eğilerek), “seyir modunda” dengeyi (normal şekilde yatar) sağlaması ve “savunma modu” (geriye yaslanmış) desteklenmesi için lastik ayaklar bulunur.

Playseat’in Kurucusu ve Başkanı Fernando Smit, “Oyun oynamak tam oturma kontrolü ile daha da büyüyor” diyor. “Bu yüzden oyuncuların oturma sıralarını geleneksel kanepelerden veya hatta ekranlarının önündeki zeminden değiştirme ihtiyacını hissettik, bu yüzden gerçekten benzersiz bir şey yarattık.”

Playseat | Puma oyun koltuğu kesinlikle yeterince rahat görünüyor. Yükünü azaltmak ve oyunlarına devam etmek isteyenler koltukları Kasım ayından itibaren deneme şansına erişecekler.

Daha fazla bilgi için Playseat.com‘u ziyaret edin.

Bir yanıt yazın
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Breaking Bad Monopoly ile “en tepeye” ulaşabilecek misiniz?

Ünlü dizinin uyumlu Monopoly versiyonu en tepeye ulaşmanızı sağlayacak.

Saly’s Tiny House Sunrise şehirden kaçmak isteyenler için!

Şehirden çok mu sıkıldın? Al Tiny House’unu nerede yaşamak istiyorsan orada yaşa!

Adam Lister, Michael Jordan Baskı Serisi’ni satışa çıkardı

Michael Jordan’ın mirasına saygı duruşu.

Uno minimalist tasarımı ile dikkat çekiyor: Minimalista

Minimalista ile oyun olgunlaşıyor.