Daha sıcak aylar için tam zamanında, gerçi ne kadar tadını çıkarabileceğimizi şu an için kestiremesek de, Alman otomobil üreticisi BMW, bir çift yüksek performanslı kentsel çakıl bisikleti için İtalyan bisiklet üreticisi 3T ile iş birliğine gitti.

Yeni ortak çalışma, bisiklet üreticisinin büyük popüler Exploro modeline dayanıyor. Hafif, aerodinamik bir karbon çerçevesine sahip olan bisiklet, dünyadaki en hafif karbon aero kranklara sahiptir. İki Fulcrum alaşımlı jant, koşullar ne olursa olsun geniş kavrama ve hız sağlamak için dirençli Schwalbe One Speed lastiklerle birlikte çalışır ve yalnızca Shimano GRX grup seti tarafından tamamlanır. Mavi veya gri modeli bitirmek, özel bir Brooks deri sele ve uyumlu deri gidon tutma yerlerine düşüyor.

BMW Lifestyle bölüm başkanı Gaston Streiger, “3T bizim için doğal bir seçimdi, çünkü 3T’nin Exploro modeli, performans, lüks ve bisiklet zevkini müşterilerimizle birleştiren mevcut en iyi çakıl bisikleti” diyor. 3T ortağı ve CEO’su René Wiertz ise şunları ekledi: “BMW’nin özel 3T FOR BMW bisikletinin yaratılması için 3T’yi seçtiği için gurur duyuyoruz. BMW, müşterilere ‘kusursuz sürüş keyfi’ sunuyor ve 3T FOR BMW bisikletiyle aynı tüm yol bisikleti deneyimini sunmayı amaçlıyoruz. ”

İlgilenenler için, Exploro BMW Edition bisikletin her iki rengi de 5.500 € fiyat etiketi ile perakende satış yapan 3T’nin web sitesinde mevcuttur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Saly’s Tiny House Sunrise şehirden kaçmak isteyenler için!

Şehirden çok mu sıkıldın? Al Tiny House’unu nerede yaşamak istiyorsan orada yaşa!

Adam Lister, Michael Jordan Baskı Serisi’ni satışa çıkardı

Michael Jordan’ın mirasına saygı duruşu.

Erikli’den ilk özel tasarım projesi: Erikli x Sudi Etuz

Erikli, SUDİ ETUZ markasının yılın yükselen tasarımcısı Şansım Adalı’nın tasarladığı şişelerle moda ile yaşamın kaynağı olan suyu buluşturuyor.

Swarovski laboratuvar üretimi renkli elmaslar koleksiyonunu duyurdu

Dünyanın en nadir taşlarına daha ucuz bir opsiyon olacak.