LEGO, Star Wars olan ile iş birliğinin 20. yıldönümünü kutlamaları kapsamında, X-Wing’in dünyada ulaştığı en yüksek nokta olan deniz seviyesinden 3.454 metre yukarıdaki İsviçre’deki Jungfraujoch’a gerçek boyutlu bir X-Wing kopyasını ‘indirdi’. Savaş uçağı, The Empire Strikes Back’den Hoth buz gezegenini hatırlatan bir zemine karşı kurulmuştur. Ağzımızı açık bırakan 2,5 milyon LEGO parçası ile çalışmayı tamamlamak tam 1.500 saat sürdü.

Kurulumu kutlayan LEGO aşağıdaki açıklamayı yayınladı:

“Yap ya da yapma, deneme yok” diyor Jedi Master Yoda, Luke Starwalker’a “Star Wars: The Empire Strikes Back”te. Daha sonra Gücü kullanarak, X-Wing’i bataklıktan kaldırarak Luke için imkansız olanı mümkün kılar. LEGO bu sahneyi canlandırdı ve şimdi 4 Ekim 2019’da ‘The Force Friday’ vesilesiyle, İsviçre’deki Jungfraujoch’ta, LEGO’nun Star Wars Skywalker efsanesinden X-Wing starfighter’ının orijinal LEGO’sunun gerçek-orijinal bir reprodüksiyonunu yaptı. ‘Güç senin elinde’ sloganına uygun olarak, LEGO, çok zor görünen şeylerde bile ustalaşılabileceğini, büyük modeli LEGO Star Wars X-Wing’in iniş yaptığı en yüksek noktaya indirdiğini göstermek istiyor, en azından bu galakside. ”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Saly’s Tiny House Sunrise şehirden kaçmak isteyenler için!

Şehirden çok mu sıkıldın? Al Tiny House’unu nerede yaşamak istiyorsan orada yaşa!

Adam Lister, Michael Jordan Baskı Serisi’ni satışa çıkardı

Michael Jordan’ın mirasına saygı duruşu.

Erikli’den ilk özel tasarım projesi: Erikli x Sudi Etuz

Erikli, SUDİ ETUZ markasının yılın yükselen tasarımcısı Şansım Adalı’nın tasarladığı şişelerle moda ile yaşamın kaynağı olan suyu buluşturuyor.

Swarovski laboratuvar üretimi renkli elmaslar koleksiyonunu duyurdu

Dünyanın en nadir taşlarına daha ucuz bir opsiyon olacak.