2019/20 sezonu için tasarlanmış, tamamen siyah renkli sınırlı adetli formalarını piyasaya sürdükten sonra, New Balance ve Liverpool bir kez daha özel bir Six Times Black Collection ürünleri için güçlerini birleştiriyorlar.

Hem hazır giyim hem de aksesuarlardan oluşan son koleksiyon, Liverpool’un gösterişli tarihini ve özellikle 6 Avrupa kupasını kutluyor. Özel limitli set, 2019/20 kalecisinin formasından büyük miktarda ilham alıyor, ancak siyah giyiniyor ve hem New Balance amblemi hem de The Reds’in kulüp amblemi ve aynı zamanda ana sponsor logosu olan Standard Chartered logosu üzerine zıt altın vuruşlar içeriyor. Seri ayrıca 1500 trainer sneaker, palto, pantolon, sırt çantası, bere, şapka ve futbol topundan oluşuyor. Ek olarak her bir parça, 1977, 1978, 1981, 1984, 2005 ve 2019’da Liverpool’un kıta zaferlerine saygılarını ödeyen özel bir tasarım sunuyor.

New Balance Football Genel Müdürü Kenny McCallum şunları söyledi: “Madrid’den gelen hatıralar kafamda hala tazeyken, siyah Six Times Koleksiyonu’nu tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. Tüm dünyadaki Reds hayranlarını yeni ürün yelpazesi ile görmeyi dört gözle bekliyoruz. ”

İlgilenenler, 4 Aralık’tan itibaren New Balance ve Liverpool’un online satış mağazasında New Balance Liverpool Six Times Black Collection ürünlerini satın alabilecekler. Forma 70 pound fiyat etiketi ile satışa çıkacak.

Bir yanıt yazın
Bunlar da İlginizi Çekebilir

New Balance 990v6 Grey modelinden resmi görseller geldi

40 yıl önceki piyasaya çıkışından sonra New Balance 990 çeşitli görünümler gördü.…

Arsenal resmi kıyafet ortağı Los Angeles markası 424 oldu

Hector Bellerin’in yakın dostu Guillermo Andrade’nin ortağı olduğu 424 erkek ve kadın takımlarının kıyafetlerini üretecek.

Dior x Jordan iş birliğinin heyecanla beklenen Air Jordan 1 High OG modeli duyuruldu

Nisan 2020’de sadece Dior mağazalarında satışa çıkacak.

Kawhi Leonard’ın ilk imza ayakkabısı tanıtıldı: New Balance “KAWHI”

Kısaca “KAWHI” ismi verilmiş.