Louis Vuitton kısa süre önce NBA için tasarladığı kupa çantasının görüntülerini açıkladı. El yapımı kupa seyahat çantası, her Haziran ayında NBA Finalleri ödülüne layık görülen Larry O’Brien Kupasına ev sahipliği yapacak. İki kurum arasındaki çok yıllı ortaklık, Louis Vuitton’u profesyonel spor liginin ilk resmi kupa seyahat çantası sağlayıcısı yapacak.

Louis Vuitton NBA Trophy Case

Kupa çantası Louis Vuitton’un Paris’in hemen dışındaki tarihi atölyesinde el yapımı olarak üretildi. Ön kapılar arasında, açıldığında zarif bir şekilde iç ekrana taşınan büyük boyutlu bir “V” bulunan, her şeye sahip bir Louis Vuitton logo monogram baskısına sahiptir. İkonik monogram baskı, kupanın pırıl pırıl yüzeyine keskin bir kontrast görevi gören anı kraliyet mavisi iç mekanla kontrast oluşturuyor. Louis Vuitton’un eski gövdelerini anımsatan geleneksel pirinç donanımı tasarımı tamamlıyor.

“Victory Travels in Louis Vuitton” (Louis Vuitton ile Zafer Seyahatleri) adı verilen süregelen iş birliği, Uluslararası Tenis Federasyonu ve League of Legends Dünya Turnuvası gibi diğer ligler için kupa gövdeleri tasarlayan bir geçmişe sahip olmasına rağmen, Louis Vuitton’un Kuzey Amerika spor ligiyle ilk kez yaptığı ortaklığı işaret ediyor. Louis Vuitton Başkan ve CEO’su Michael Burke, “Louis Vuitton uzun zamandır dünyanın en sevilen kupalarıyla ilişkilendirildi ve bu ikonik ortaklık ile miras devam ediyor – zafer gerçekten Louis Vuitton’da seyahat ediyor” diyor.

Kupa çantasına ek olarak, NBA ve Louis Vuitton da kısa bir süre önce Virgil Abloh tarafından tasarlanan giyim ve aksesuar kapsül koleksiyonunun yolda olduğunu doğruladı. Hem seyahat çantası hem de kapsül koleksiyonunun Paris’teki Louis Vuitton flagship mağazasında özel bir etkinlik sırasında açıklanması bekleniyor. Duyuru, Charlotte Hornets’in Milwaukee Bucks’a karşı oynayacağı 24 Ocak’ta Paris’teki ilk normal sezon NBA maçından önce gelecek.

Bir yanıt yazın
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Arsenal resmi kıyafet ortağı Los Angeles markası 424 oldu

Hector Bellerin’in yakın dostu Guillermo Andrade’nin ortağı olduğu 424 erkek ve kadın takımlarının kıyafetlerini üretecek.

Supreme x Barbour Spring 2020 Kapsül Koleksiyonu

Islak havanın sıcaklığını geri getiriyor.

Dior x Jordan iş birliğinin heyecanla beklenen Air Jordan 1 High OG modeli duyuruldu

Nisan 2020’de sadece Dior mağazalarında satışa çıkacak.

Automobili Lamborghini x Supreme koleksiyonu ortaya çıktı

Ceket, tişört, tulum, hokey forması, bere ve daha fazla parça Lamborghini’nin meşhur boğa logosu ile kaplanmış.