Gelecek yaz vizyona girecek olan Space Jam 2 filminde, hem Monstars hem de Tune Squad’ın beklenen devam filminde giyeceği basketbol formaları için bir ilk bakış geldi.

Nike ve Jordan Brand insider’ı @ J23app tarafından paylaşılan Space Jam 2 formaları; Tune Squad forması, yaka ve kol üzerinde kırmızı ve mavi vurgularla beyaz bir tabana sahipken, Monstars’ın mavi taban forması turuncu detaylarla tezat oluşturuyor. Her iki takım ismi de ön ve ortada sergilenirken, Nike Swoosh amblemi göğsün sağ kısmında gözüküyor.

Ayrıca, Nike Basketball’ın All-Star koleksiyonunun bir parçası olarak bir Nike LeBron 17 “Monstars” renk seçeneği çıkacak.

Başlangıçta yaşayan basketbol efsanesi Michael Jordan‘ın oynadığı rolü şimdi LeBron James, Terence Nance tarafından yönetilen takip filminde yönetici yapım görevlerini üstlenmenin yanı sıra önemli lider rolünü üstlenecek. Black Panther yönetmeni Ryan Coogler de projeye yapımcı olarak katıldı. “Black Panther vizyonunu çok sevdim,” dedi James. “Yani Ryan’ın bunu çocuklara getirebilmesi inanılmaz.” James’in yapım şirketi Springhill Entertainment ve Warner Bros. da filmin yapımına yardımcı olacak.

1996 klasiğinde Jordan basketbol maçında Monstar’ların karşısına çıkmak için Looney Tunes ile bir araya geldi. Devam filmi için James’e ek olarak, Eric Bauza’nın Billy West’ten Bugs Bunny ve Elmer Fudd’un rollerini devralacağı bildiriliyor. Space Jam 2 için çok fazla detay henüz ortaya çıkmamış olmasına rağmen, ortaya çıktıklarında burada saklı tutulması gerekiyor.

Space Jam 2 çekimlerine geçtiğimiz yaz başlandı ve 16 Temmuz 2021’de vizyona girmesi planlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Breaking Bad Monopoly ile “en tepeye” ulaşabilecek misiniz?

Ünlü dizinin uyumlu Monopoly versiyonu en tepeye ulaşmanızı sağlayacak.

Uno minimalist tasarımı ile dikkat çekiyor: Minimalista

Minimalista ile oyun olgunlaşıyor.

2020 Oscar Ödülleri sahiplerini buldu

Oscar Ödülleri’nde kazananların tam listesine bir göz atın.

LEGO’dan heyecanlandıran Super Mario paylaşımı

Nintendo’nun süper tesisatçısı mini figür mi olacak?