Temmuz ayında yeni Joyride teknolojisini tanıttıktan sonra Nike, Joyride Dual Run adlı yeni bir modeli ile seriyi genişletmeye devam ediyor. Bir koşucunun bacaklarını taze hissettirmek için hazırlanmış Joyride teknolojisi, ayakla hareket eden binlerce küçük TPE köpük boncuk kullanmaktadır. Bu, her türlü yürüyüş çeşidine kendisini yerleştiren yumuşak ve çok yönlü bir yastıklama deneyimi sağlar. Bu modelde daha geleneksel bir Nike Running hissi için esnek bir köpükle karıştırılmıştır.

Modelin tanıtım rengi, geçmiş “South Beach” spor ayakkabılarına benzeyen bir görünüm olan canlı mavi ve pembe neon tonlarıyla sade siyah ve beyazların bir karışımıdır. Alçak sarkan üst, daha sonra pembe ve zıt beyaz süslemelerle vurgulanan siyah bir ağdan yapılmıştır. Ayakkabının altında, topuğun Joyride boncukları, ekstra destek için ayakkabının alt yarısına sürünen yarı saydam açık mavi kauçuk bir kabuğa yerleştirilmiştir. Daha fazla boncuk orta ayak bölmesinde bulunur ancak ön ayak kesinlikle tamamen köpüktür, kullanıcının yastıklı topuğa inmeden ve harekete tekrar başlamadan önce güç ve hassasiyetle ayak parmağını yerden kesmesine yardımcı olur.

NSW Setter ve Odell Beckham Jr’ın OBJ Joyride Flyknit modeli gibi diğer Joyride silüetlerinin saflarına katılan Joyride Dual Run, NikeTürkiye online mağazasında satışa çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

New Balance 990v6 Grey modelinden resmi görseller geldi

40 yıl önceki piyasaya çıkışından sonra New Balance 990 çeşitli görünümler gördü.…

Dior x Jordan iş birliğinin heyecanla beklenen Air Jordan 1 High OG modeli duyuruldu

Nisan 2020’de sadece Dior mağazalarında satışa çıkacak.

Kawhi Leonard’ın ilk imza ayakkabısı tanıtıldı: New Balance “KAWHI”

Kısaca “KAWHI” ismi verilmiş.

Kevin Durant’in yeni ayakkabısı Nike Zoom KD 13 tanıtıldı

Bir Nike Basketball ayakkabısındaki en güçlü Nike Zoom Air teknolojilerine sahip model.