NBA Hazırlık Sezonu’nun başlamasından yaklaşık iki hafta önce Nike ve LeBron James, yeni bir Swoosh teknolojisi olan Knitposite’i tanıtan LeBron 17 spor ayakkabıları duyurdu.

LeBron 16’nın Battleknit 2.0 üstünden gelişen LBJ’nin 17’nci imzalı spor ayakkabısı, Nike’nin popüler Flyknit yapısını ısıyla kalıplanmış ipliklerle birleştirerek dayanıklılığı, desteği ve gerilmeye karşı dayanıklılığı artırıyor; Aynı zamanda eğlenceli renk seçenekleri de sunuyor.

“Örgüyü 15 ile Battleknit’in 16’daki gücünü karıştırmak istedik. Sonuç şaşırtıcı. Isı örgü işlemine uygulandıktan sonra, bu iplikler ile doldurulmuş mücevher benzeri zırhlı dış iskeleti elde edersiniz, ”diyor LeBron 17’nin tasarımcısı Jason Petrie. “Olması gereken alanlarda hem yapısal hem de yumuşak.”

Dahası, bu modelin bir LeBron ayakkabısındaki en yüksek topuklu Max Air ünitesine sahip olması, patlayıcı oyunu ve yaşlanan gövdesi için ilave şok emilimi sağlıyor. Ayrıca LeBron’un iniş hızına daha fazla yanıt vermek için ön ayak altındaki iki bağımsız Air Zoom bölmesi içerir. Topuktaki Max Air ve ön ayaktaki Air Zoom: LeBron 17, en üst düzey hibrit yastıklama sistemidir.

Petrie, “Ön ayak altındaki lateral ve medial kapsüller ona Max Air ünitesi ile birlikte bu cevabı ve rahatlığı veriyor” diyor. “LeBron’un gördüğü şekilde, zeminden emin olmak istiyor. Zıplama için yardıma ihtiyacı yok. Zeminde güvende hissetmek istiyor.”

Ek LB17 detayları, LeBron’un tacı, “I’m King”, “LJ”, “23” ve daha fazlası gibi dil üzerinde birçok logo ve cümleleri içerir.

Nike LeBron 17 mağazalarda ve Nike.com‘da 27 Eylül’den itibaren satışa çıkacak. İlk model ise “Future Air” adı verilen gri ve turuncu renklere sahip model olacak.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

New Balance 990v6 Grey modelinden resmi görseller geldi

40 yıl önceki piyasaya çıkışından sonra New Balance 990 çeşitli görünümler gördü.…

Dior x Jordan iş birliğinin heyecanla beklenen Air Jordan 1 High OG modeli duyuruldu

Nisan 2020’de sadece Dior mağazalarında satışa çıkacak.

Kawhi Leonard’ın ilk imza ayakkabısı tanıtıldı: New Balance “KAWHI”

Kısaca “KAWHI” ismi verilmiş.

Kevin Durant’in yeni ayakkabısı Nike Zoom KD 13 tanıtıldı

Bir Nike Basketball ayakkabısındaki en güçlü Nike Zoom Air teknolojilerine sahip model.